Chci mít pěkně tělo – zhubnu!

Pěkné tělo a tučné tělo asi moc spolu nesouvisejí. Chcete pěkné tělo – zhubněte! Lidé hubnou hlavně kvůli své kráse (postavě) a až druhořadé je zdraví. I když většina tvrdí, že hlavně kvůli sobě, svému tělu a zdraví. Je těžké přiznat, že nám na kráse záleží více než na zdraví.

Ale krása dnes prodává. Pokud jste “pěkná (ý)” snáze si najdete partnera (ku), máte více přátel a v neposlední řadě už i při hledání práce závisí více na Vašem vzhledu jako na znalostech a zkušenostech. Zdá se Vám to nespravedlivé? Není! V představě zaměstnavatele slovo “tučný” znamená: často nemocný, líný, lhostejný, člověk, který nemá disciplínu ,……..( čest výjimkám), i když to tak v praxi není. Potom člověk pouze slyší: Vybrali jsme někoho jiného!

Navenek se tvrdí, že rozhoduje osobnost, ale většinou tomu tak není. Chtěli byste partnera (ku), který má dobré srdce, ale je tučný, nemá zuby, chodí neupravený, ošklivě se obléká? Asi ne (až na výjimky). Proto, pokud máte nadváhu, tak zhubněte. I když hezké tělo zdaleka neznamená všechno, s ním se Vám bude životem kráčet snadněji a pravděpodobně to i dál dotáhnete.

One Response to Chci mít pěkně tělo – zhubnu!

  1. Iveta napsal:

    Po přečtení vašich stránek mám zas víc sebedůvěry a odvahy. Nejsem srab a posera, jdu do toho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *