Hubnutí o Vánocích

Hubnutí přes Vánoce. Jak zhubnout, resp. jako nepokazit hubnutí o Vánocích. Pokud jste v procesu hubnutí, tak je jisté, že Vánoce budou pro Vás výzva. Pokud ještě jen přemýšlíte o hubnutí, tak začít nyní hubnout se Vám vyplatí pouze tehdy, pokud jste stoprocentně odhodlaný, protože Vánoce jsou jen jednou do roka.

Pokud patříte k jednomu procentu lidí, kteří dokážou všechno striktně dodržet, tak klidně pokračujte v hubnutí, resp. můžete bez obav začít hubnout i přes Vánoce

Ale tento článek píšu pro zbývajících 99%, kteří si chtějí vychutnat Vánoce i přes žaludek.

Jak zhubnout, resp. jak zvládnout hubnutí o Vánocích?
Jelikož nám do Vánoc zbývá ještě pár dní, tak v tomto období zaberte na 100%. Dodržujte všechno, hýbejte se, zdravě se stravujte, … , Abyste ještě nějaké to kilo zhubli. Protože pokud do Vánoc zhubnete například kilo a přes Vánoce ho přiberete, budete mít čistý štít a od nového roku budete pokračovat úspěšně v hubnutí.

Neboť pokud jste již nyní polevily, tak ještě do Vánoc přiberete kilo, o Vánocích další tři a snadno se může stát, že po Vánocích už nenajdete dostatek vnitřních sil, pokračovat v hubnutí a Vaše současná snaha zhubnout přijde nazmar. Ano, v supermarketech a v rádiích už Vánoce začaly, ale skutečnost je taková, že reálné Vánoce ještě nezačaly, začínají až 24.12! Takže pokud hubnete, ještě pořádně zaberte!

Jako “přežít” Vánoční týden (24.12 – 1.1)?
Důležitá je příprava Vánoc – přemýšlejte dopředu! Napečte (kupte) o 30% méně koláčů – uvidíte, nikdo si to ani nevšimne, udělejte méně bramborového salátu, abyste ho ještě týden nedojídali, slazené nápoje kupujte “light”, kupte menší balení kolekcí, ……. Nejenže ušetříte, ale i pomůžete svému hubnutí.

Každý den alespoň jednou odolejte pokušení, neudělejte např.. 4 prohřešky ale jen 3, a nebuďte líný. Zajděte si zalyžovat (za ušetřené peníze na stravě), nebo si udělejte výlet do hor, nebo si dejte závazek, že každý Vánoční den začnete 15 minutovým cvičením – vyzkoušejte to, pokud to zvládnete, uvidíte jaký budete mít dobrý pocit.

Hubnutí je o změně, pokud jste dosud vez Vánoce přibraly kilo, pokud dáte tyto rady do praxe, nepřiberete nic, pokud jste přibrali 2-3 kila, tak lze letos přiberete jen kilo ,…. a o to snadněji a hlavně s lepším pocitem nastartujete hubnutí po novém roce.

Tým hubnuti.peknetelo.eu

Zajímavé:

Pilulky na hubnutí
Snížení chuti k jídlu