Hladovka? Raději hubnutí bez hladovění.

Chcete zhubnout? Přemýšlíte nad hladovkou? Vyberte si raději hubnutí bez hladovění, je to 100 krát lepší a účinnější než hladovka!
Chystáte se na společenskou akci? Nebo na svatbu? Nebo si těsně před letem vzpomenete, že potřebujete rychle zhubnout. Máte týden, dva nebo měsíc? Pokud jste hubnutí odkládali na poslední chvíli a teď to potřebujete dohnat, tak začnete hledat zázraky na hubnutí. Ale ty neexistují. Tak Vás jako další možnost napadne hladovka, resp. sebezničující hladovění. A to jen proto, že jste hubnutí dlouhodobě odkládali.

Hladovka – hladovění

Jaké jsou výhody a nevýhody hladovky. Výhody hladovění spočítáte na jednom prstu jedné ruky. A ta výhoda je, že za týden dokážete zhubnout i 4 kila.

Ale netěšte se předčasně. Zapomeňte na to, že hladovkou zhubnete z tuků a tam kde potřebujete. Zhubnete ne z tuků nýbrž ze svalů a vody. Čili svalstvo Vám opadne a budete vypadat ještě hůře než před hladovkou.

Další nevýhody hladovky, resp. hladovění
Nervozita – budete chodit jako bludný pes, nervozita během hladovky bude u Vás na vysoké úrovni a nebudete trpět pouze vy, ale i celé Vaše okolí
Únava – nebudete vláda, nic se Vám nebude chtít dělat, až si časem začnete sami sobě lézt na nervy. To je prostě daň za hladovku
Zdraví – hladovkou Vašemu tělu více poškodíte, než pomůžete. A pokud před zhubnutím nejste v optimální kondici – co asi nejste, tak Vaše zdraví může na hladovku velmi doplatit
Jojo efekt – jak rychle zhubnete, tak ještě rychleji pak přiberete. Když při hladovce ztratíte svalovou hmotu, tak si automaticky zpomalíte metabolismus a hubnutí, resp. zhubnuté kila budete mít brzy zpátky – i s bonusem (kila navíc)
Ještě Vás neprošla chuť na hladovku? Tak ji vyzkoušejte a poučte se z vlastních chyb. Hubnutí je komplexní proces, který má prospět nejen Vašemu tělu, ale i Vašemu zdraví, kondici a vitalitě.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu

Raději si přečtěte:
“Snídaně, oběd, večeře a hubnutí”
“Zdravé a účinné hubnutí”