Jaký způsob hubnutí si vybrat?

ovoce - hubnutíMožností na hubnutí je mnoho, jaký způsob hubnutí si vybrat a co mohu očekávat? 3 nejčastěji způsoby hubnutí a co můžete od nich očekávat.

Pilulky na hubnutí – velmi populární způsob hubnutí, který většinou slibuje zhubnutí bez větší námahy. Ale realita je jiná. Pokud chcete zhubnout a jedinou věc co změníte je ta, že začnete jíst pilulky na hubnutí, pravděpodobně budete velmi zklamaná. Protože pokud si neupravíte jídelníček a spoléháte se jen na pilulky na hubnutí, tak nezhubnete. Ano, některé pilulky na hubnutí mohou mírně urychlit hubnutí o 5-10%, ale to je všechno. Proto se raději na ně nespoléhejte a hubněte raději s rozumem

Cvičení – cviky – výborný způsob hubnutí. Protože díky cvičení nejenže spálíte kalorie, ale navíc si zrychlíte i bazální metabolismus. Pravidelné cvičení, resp. cviky na hubnutí výrazně urychlí Vaši cestu za pěknou postavou. Ale nezapomeňte, že cviky – cvičení mají jen 30% vliv na úspěšnost hubnutí. Zbylých 70% je strava resp. úprava jídelníčku na hubnutí.

Dieta na hubnutí – existují desítky diet, jejich účinnost a vliv je na hubnutí různý. Existují nesmyslné diety (zelná dieta, hladovka, ovocná dieta, …) – tyto diety Vám nikdy nepomohou natrvalo zhubnout, pak existují průměrné diety (dukanova dieta, 90 denní dieta, dělená strava, …) – tyto diety na hubnutí Vám mohou pomoci zhubnout, ale sporný je vliv na zdraví a hlavně je u nich vysoké riziko jojo efektu. A pak existuje jedna správná dieta – zdravá dieta. V podstatě jde o to, že si jídelníčku upravíte tak, abyste jedli pravidelně, aby Vaše strava byla zdravá a vyvážená a aby energetická hodnota snědených potravin byla cca o 20% nižší, než je Váš denní výdej kalorií. Zdravá dieta na hubnutí v podstatě znamená změnu Vašeho životního stylu k lepšímu. A nezapomeňte na pitný režim a pohyb a úspěch se dostaví.
Ať už si vyberete jakýkoliv způsob hubnutí, hlavně si položte otázku, zda má vybraný způsob hubnutí hlavu a patu. Pak můžete uspět.