Jídelníček

jídelníček na hubnutí - maso a zeleninaChcete opravdu zhubnout? Začněte správně a máte velkou šanci zhubnout. Pokud špatně začnete, máte jistotu, že i přes snahu určitě nezhubnete. Více v článku “hubnutí-úvod“.

Chci zhubnout – využijte jídelníček na hubnutí zdarma. 5 denní dietní jídelníček Vám pomůže zhubnout první kila, i když to nemusí znamenat, že nadváhu natrvalo porazíte. V zásadě nejsme zastánci přesných jídelníčků na hubnutí, protože jednou ho i tak přestanete dodržovat a pak pravděpodobně přiberete zpět. Ale na zhubnutí nějakého toho kila jej můžete vyzkoušet. Podmínkou pro úspěch tohoto dietního jídelníčku je správně fungující metabolismus.

Tento 5 denní dietní jídelníček zdarma je obecný a neplatí pro každého stejně. Konkrétní jídelníček na hubnutí musí zohledňovat Vaši současnou váhu, kondici, zdraví, pohybovou aktivitu a podobně. Po prostudování této stránky (hubnuti.peknetelo.eu), si ho budete vědět upravit, ale bude lepší, pokud Vám jídelníček na hubnutí sestaví dietolog, wellness nebo fitness trenér.

Jak si přizpůsobit tento jídelníček na hubnutí?

Tento jídelníček na hubnutí (na 1. Den), obsahuje cca 1000 kcal (kalorií), což je cca 4190 kj (kilojoulů). Proto je tento jídelníček na hubnutí, vhodný zejména pro lidi, jejichž dosavadní příjem kalorií byl na úrovni 1500 – 2000 kcal. Nebo můžeme říci, že je vhodný např.. pro ženy s váhou do 70 – 75 kilo, které potřebují zhubnout do 10 kilo.

  1. Pokud Váš denní příjem kalorií byl dosud např. 2000 až 3000 kcal – kalorií, nebo vážíte více než 80 kilo, upravte si tento jídelníček na hubnutí tak, že zvětšíte velikost porcí o cca 30% – 40% (za den můžete sníst o 300 až 400 kcal více).
  2. Pokud pravidelně sportujete, také si můžete jídelníček upravit podle bodu 1.
  3. Vezměte v úvahu Vaše současné stravování a zdravotní stav. Pokud si sami nevíte učinit správné změny v jídelníčku sami, poraďte se s dietologem nebo lékařem.

Jídelníček na hubnutí – dietní jídelníček:

1.den – Jídelníček na hubnutí zdarma

Rozpis, složení stravy, množství kalorií, a kilojoulů, množství bílkovin, tuků, .. a další zajímavosti najdete zde “Jídelníček na 1. den – podrobně “

Snídaně – omeleta ze dvou větších vajíček, 2 rajčata a 25 gramů pečiva
Svačina – 1 jablko
Oběd – Zeleninový salát s tofu (celkem 550 gramů)
Svačina – 1 ovocný jogurt, ovesné vločky
Večeře – tuňák se zeleninou(mix)

2. denJídelníček na hubnutí zdarma

Snídaně – Müsli s jogurtem
Svačina – 1 střední banán
Oběd – 100 gramů kuřecího masa, obloha a ½ porce rýže
Svačina – 2 rajčata a kousek (20g) nízkotučného sýra
Večeře – zeleninová polévka se sýrem

3. denJídelníček na hubnutí zdarma

Snídaně – Tvaroh s příchutí, 2 ks knäckebrot
Svačina – 1 pomeranč a pár mandlí
Oběd – grilovaný losos a ½ porce brambor
Svačina – 100 gramů krůtí šunky, 1 rajče, kousek salátu
Večeře – Zeleninový salát 350 g: rajčata, paprika, okurky, bílé fazole z konzervy 50g

4. denJídelníček na hubnutí zdarma

Snídaně – Ovesné vločky s nakrájeným ovocem
Svačina – ¼ ananasu
Oběd – 100 gramů hovězího steaku, 200 gramů zeleniny, 1 brambora
Svačina – Cottage cheese a 2 ks knäckebrot
Večeře – 2 vajíčka se zeleninou

5. denJídelníček na hubnutí zdarma

Snídaně – 100 gramů ryb (kromě v oleji), 1 ks tmavého pečiva, 1 rajče, 2 ředkvičky
Svačina – 1 grapefruit
Oběd – Těstovinový salát se zeleninou a kousky kuřecího masa (300 gramů)
Svačina – 1 okurka, 2 rajčata a 1 kousek knäckebrot s rostlinnou pomazánkou
Večeře – 1 ochucený tvaroh

Tento jídelníček na hubnutí obsahuje přibližně 1600 kalorií na den. Pokud jste do teď príjmali cca 1500 kalorií a víc denně, automaticky začnete hubnout. Nezapomeňte dodržovat pitný režim a pohyb. Připomínáme, že je to obecný dietní jídelníček a může i nemusí být pro Vaše tělo a zdraví prospěšný. Před zahájením si prostudujte další zajímavé informace na stránce, případně se přihlaste k odebírání korektních informací o hubnutí.