Hubnutí stehen – hubnutí zadku

Chcete opravdu zhubnout? Začněte správně a máte velkou šanci zhubnout. Pokud špatně začnete, máte jistotu, že i přes snahu určitě nezhubnete. Více v článku “hubnutí-úvod“.

Hubnutí stehen, resp. hubnutí zadku je sice náročnější, ale zvládnutelné. Jak na to? Samozřejmostí je, že základem úspěšného hubnutí stehen, resp. zadku, je úprava Vašeho jídelníčku, resp. zdravého životního stylu. Když k tomu přidáte vhodnou pohybovou aktivitu, tak se výsledky postupně dostaví. Pokud chcete zhubnout stehna a zadek, nepodceňte následující zásady.

Viz také video – Účinné cviky na zadek a na stehna


Hubnutí stehen a zadku – zásady

1. Množství stravy – hubnutí stehen, resp. hubnutí zadku vyžaduje snížení kalorického příjmu cca o 500 kalorií za den. Pozor ale, aby Denní příjem kalorií neklesl pod limitní hodnotu cca 1200 kcal. Pokud již nyní jíte méně, ještě více nesnižujte kalorický příjem, protože si můžete ublížit. V takovém případě je postup jiný, nejen na hubnutí, ale i na hubnutí stehen, resp. hubnutí zadku. Jídla rozložte na 4-5 porcí denně

2. Kvalita stravy – snězte denně alespoň 2 kousky zeleniny, nějaké ovoce (nejlépe dopoledne) a co je podstatné, snězte denně alespoň 70 – 100 gramů bílkovin, čímž zkvalitníte svalovou hmotu a zrychlete spalování tuků. Vypijte denně alespoň 7 sklenic čisté vody. To je další z předpokladů úspěšného hubnutí stehen a zadku.

3. Pohyb – najděte sin čas alespoň 3 – ř krát v týdnu na pohybovou aktivitu. Hubnutí zadku, resp. stehen nejvíce podpoří kondiční cvičení – stacionární kolo, pomalý běh, rychlá chůze. Vydržte alespoň 50-60 minut. Nepresiľujte se, protože příliš náročné tempo může způsobit výrazné zmohutnění svalstva a zvětšení objemu.

4. Buďte trpěliví – hubnutí stehen, resp. hubnutí zadku je běh na delší trať. Buďte vytrvalý, zamilujte si zdravější životní styl a pohyb a nejenže zhubnete, ale budete se i mnohem lépe cítit.

Hubnutí jako celek  je o změně myšlení a následně o změně životního stylu. Jen tak dokážete zhubnout jednou provždy. Věříme, že budete úspěšný.

Tým hubnuti.peknetelo.eu

Prohlédněte si:
Zdravé hubnutí