Hubnutí – nejlepší období

Jarní měsíce jsou nejlepší na hubnutí. Pokud chcete zhubnout, začněte právě teď. Hubnutí je prostě nyní nejsnadnejší.

Ano, zhubnout dokážete v každém období, jestli je to jaro, léto, … dokonce pokud opravdu zhubnout chcete, dokážete to i před Vánocemi. Principy správného hubnutí jsou v každém období stejné.
Ale jaro je přece jaro. Dny se prodlužují, teploty stoupají a naše myšlenky se stále více soustředí na pěkné letní dny. A s tím souvisí i představa našeho těla v plavkách, krátkých tričkách, …. Tento faktor působí jako velmi silná motivace na hubnutí. A jak už jistě z článků na naší stránce víte, že dostatečná motivace je jeden z důležitých faktorů, pokud ne nejdůležitější – pokud chcete úspěšně zhubnout. Protože bez dostatečné motivace hubnutí určitě daleko nedotáhnete.

Jelikož se dny prodlužují, určitě mi dáte zapravdu, že přímo úměrně se s delšími a teplejšími dny se cítíme nějak lépe. Zimní “depka” s tmy se vytrácí – a pokud se lépe cítíme, tak i hubnutí snadněji zvládneme.

A co se stravy týká, si naše tělo přirozeně v tomto období podvědomě žádá lehčí jídla. A pokud si vyberete správný, zdravý způsob hubnutí – upravíte svůj jídelníček na zdravější, ani se nenadějete a kila začnou postupně ubývat.

A co pohyb? Na jaře, ať už chcete nebo ne, se přirozeně více hýbete. Nespěcháte se domů autem, dopřejete si procházku, pokud máte zahrádku – tak tam se třeba hýbat, …. A pokud to s hubnutím myslíte vážně, tak máte více možností přidat nějaký ten pohyb navíc – kolo, brusle, běh, tenis, ….. Možností je prostě mnoho. Stačí si vybrat a začít hubnout.

Nikdy se Vám nebude hubnout lépe než teď, resp. na jaře. Začněte a neodkládejte hubnutí. Léto se blíží a už brzy můžete být i vy hrdý na svou postavu.

Tým hubnuti.peknetelo.eu

Zajímavé články:
Jídelníček na hubnutí
Hubnutí po porodu
Jak zhubnout a nepřibrat