Rýžová dieta

jídelníček na hubnutí

Rýžová dieta j sice jednostranná, ale na zhubnutí 1-2 kilo je OK. Vyzkoušejte rýžovou dietu a vyformujte si s ní postavu.
Základem rýžové diety je samozřejmě rýže. Uvařte si 250 gramů rýže natural a rozdělte si ji na pět porcí. Při dietě použijte rýži natural. Má mnohem menší glykemický index než klasická rýže. To v praxi znamená, že Vás zasytí na delší dobu. Kromě toho obsahuje mnohem víc vitamínů a vlákniny. Je velmi chutná, a pokud ji 2 krát vyzkoušíte, tak ji budete mít rádi a stane se součástí Vašeho jídelníčku i po dietě.
Rýžová dieta zajistí i přiměřené odvodnění organismu. Důležité je místo soli (případně jí použít minimum) používat různé koření (bazalka, provensálské koření ,……). Protože sůl zadržuje v těle vodu a nepomáhá ani Vašemu srdci a cévám.

Samotnou rýži jezte maximálně 2 dny (rýžová dieta) – to je na celé dietě asi to nejtěžší. Pak začněte postupně přidávat zeleninu, tofu, kuřecí maso. Dieta se stane vyvážená a tím i prospěšnější pro Vaše tělo (vyvážená dieta).

Vyhodnocení rýžové diety. Pokud k ní přistupujete s rozumem a čistou rýži jíte maximálně 2 dny a pak si stravu zpestříte i jinou stravou, tak je to dobrá dieta. Doporučujeme přečíst článek “účinná dieta”, kde se dozvíte další účinné rady jak postupovat při dietě.

Výsledná známka: 2

Váš tým hubnutí.peknetelo.eu