Zase jsem to vzdala. nenávidím hubnutí

vahaKolikátý krát jsem se na celé hubnutí vykašlala. Prostě jsem ho začala nenávidět. Vždy jsem udělala vše proto, abych zhubla, ale nikdy mi nebylo dopřáno. Vždyť uznejte sami.

Poprvé jsem vydržela 2 týdny, zhubla jsem 2 kila, ale odrovnal mě manžel. “Co děláš? Zase držíš nějakou hloupou dietu? I tak to na tobě není poznat, že by si něco zhubla “To mě naštvalo, samozřejmě, že jsem se uklidnila kouskem čokolády. A celé hubnutí bylo v háji.

Podruhé mě nepřidrželi kolegyně. Měla jsem už nějaké to kilo dolů, takže jsem už začala být na sebe pyšná. Dokonce si to už i všimli, že pomalu ale jistě hubnu. Samozřejmě, že mě začali nabízet sušenky, někdy zákusky případně bonboniéru …. Nevím (i když mám tušení), jestli to bylo proto, že si mysleli, že mi to hubnutí nezkazí a že to zvládnu, nebo proto, že nechtěli abych zhubla a vypadala lépe než oni. Prostě jsem párkrát neodolala a nabídla jsem se (ale až po dlouhodobém “masírování”) a světe div se, hubnutí bylo opět v háji.

Třetí pokus jsem už zvládla. Začala jsem se dobře stravovat, 4 krát v týdnu jsem se hýbala (2-krát fitko, běh a brusle) a hubnutí šlo jako po másle. Za pár týdnů 7 kilo dole – no paráda. Euforie a nadšení mě přerostly. Dokud jsem si nenatrhla vazy v koleni. A neuvěříte, hubnutí jsem opět vzdala. Nenávidím hubnutí!

A co vy? Kolik krát jste byla odhodlána na hubnutí a nedotáhli jste ho dokonce. I Vy máte takovou smůlu jako paní v příběhu? Ale víte, kde je pravda? Bohužel to není smůla, to jsou výmluvy. A ta “smůla” jsou jen překážky. Vždy když něco chceme dosáhnout, život nám dá ať už menší nebo větší překážky. A rozdíl mezi pěknou postavou a tučnou postavou je jen v tom, zda jste ochotna se tím překážkám postavit. Vždyť úspěšné zhubnutí také není nejlehčí.

A víte jaká je nejčastější reakce lidí s nadváhou, kterým řeknu, že nadváhu mají kvůli výmluvám? “Ano, já tomu rozumím, souhlasím, ale já jsem jiný případ a jsem stále tlustá proto, že …..

Možno je príčina Vašej nadváhy aj tu:

chudnutie ženaSníte o pěkné postavě? Splnění tohoto snu nemusí být “daleko” – Pokud je Váš problém věčné hubnutí, případně nevíte zhubnout, možná děláte chybu právě zde ….. číst dál

Zkuste s tím něco udělat hned teď:

váhaChcete zhubnout? Opravdu chcete zhubnout? Vyžaduje, to i znalosti jak na to. Najděte si čas a přečtěte si vše pěkně po pořádku. Začněte zde! Jak zhubnout – úvod