Zdravé hubnutí

Zdravé hubnutí a účinné hubnutí

Jediná možnost jak zhubnout natrvalo, je zkombinovat zdravé hubnutí a účinné hubnutí. Jiná možnost neexistuje! Jaké jsou to?
Zní to až příliš jednoduše ale je to tak. Zkombinujte zdravé a účinné hubnutí a nejen zhubnete, ale váhu si i natrvalo udržíte. Navíc pomůžete i Vašemu tělu dostat se do lepší kondice. Pokud zhubnete zdravě a účinně, tak kromě úbytku váhy se Vaše tělo bude lépe cítit a podvědomě to budete vnímat jako velmi prospěšné. Proto automaticky budete pokračovat ve zdravém životním stylu, který si časem zamilujete.

Zdravé hubnutí

• V první řadě zdravé hubnutí začíná zlepšeným pitným režimem, čímž pomůžete tělu zbavit se odpadních látek (zhubnete první kila). Pokud chcete zdravě zhubnout, vypijte denně alespoň 2 litry tekutin – vynechejte slazené nápoje. Káva, alkohol, mléko, … se nepočítají.

• Je důležité přijímat dostatek živin a antioxidantů – pomůžete organismu při regeneraci a obnově buněk, a tím zlepšíte vitalitu svého těla. Pokud chcete zdravě zhubnout, resp. pokud chcete absolvovat zdravé hubnutí, měli byste sníst denně takové množství vitamínů, které odpovídá 5 kouskem zeleniny nebo ovoce – ale pozor na kalorie. Uznávám, není to jednoduché ale zdraví je priorita. Můžete si pomoci kvalitními doplňky stravy. Ale ani s doplňky stravy to nepřehánějte. Pomoci Vám může vzorový jídelníček na hubnutí
• Jezte dostatek bílkovin – nejlepší rostlinných. Zkuste denně sníst alespoň 1 gram bílkovin na kilogram Vaší hmotnosti. Pokud Vážíte 80 kilo, zkuste denně sníst 80 gramů bílkovin.
• Zdravé hubnutí, resp. zdravě zhubnout znamená, že do svého denního režimu zařadíte i pohyb – optimálně 3 krát v týdnu alespoň po 45 minut – viz cvičení na hubnutí
• Shrnutí – zdravé hubnutí znamená, že po jeho absolvování bude Vaše tělo nejen chudší ale i zdravější. Není to nejlehčí, ale dá se zdravě zhubnout.

Účinné hubnutí

  • 2-5 kilo měsíčně. To znamená účinné hubnutí. Pokud zhubnete víc, pravděpodobně to bude ze svalů, což už neznamená účinné hubnutí. Proč? Pokud Vám ubývají výrazněji svaly, znamená to, že se Vám zpomalí metabolismus. To časem způsobí, že budete náchylný k opětovnému přibírání.
  • Znamená jíst pravidelně a hubnout. Nepravidelná strava nebo hladovění výrazně zpomalují metabolismus.
  • Účinné hubnutí dále znamená vytvoření si správných návyků (zvyků) v oblasti zdravého životního stylu. Zvyk je železná košile – ať už je dobrý nebo špatný.

Proto pouze pokud zkombinujete účinné a zdravé hubnutí, tak natrvalo zhubnete.

Najděte si pár minut, všechny podrobné informace o hubnutí, chybách při hubnutí, správném postupu, najdete na této stránce. Pokud chcete zdarma dostávat zajímavé informace o správném hubnutí přímo na Váš e-mail, vypište své jméno a email (v pravé liště).

Držíme Vám palce. Váš tým hubnuti.peknetelo.eu