Hubnutí – Jak zhubnout do léta?

Máte nadváhu více než 10 kilo? Chcete zhubnout do léta? Nastartujte své hubnutí již nyní. Neodkládejte ho! Pokud budete hubnutí odkládat, tak se snadno může stát, že o rok budete stále tlustý.
Ano, existují reklamy na zázračné přípravky na hubnutí, které slibují, že zhubnete i 10 kilo za měsíc. Ale asi sami tušíte, že je to nesmysl. Ale v koutku duše doufáte, že ty “zázraky na hubnutí” budou fungovat a proto hubnutí odkládáte a necháváte si ho na poslední chvíli.

Ale realita je taková, že v průměru dokážete zhubnout 2-5 kilo měsíčně, pokud si vyberete jedinou správnou možnost jak zhubnout – a tou je hubnutí pomocí úpravy životního stylu na zdravější.
Vím, že mnohým z Vás se tyto řádky nečtou lehce, ale jediný způsob jak trvale zhubnout bez jojo efektu, je postupná změna stravování, zařazení alespoň nějakého pohybu do Vašeho týdenního plánu, … – Prostě musíte zvednout zadek, uvědomit si že zdravou stravou nejen zhubnete ale navíc pomůžete i svému zdraví a s nadšením se pustit do hubnutí.

I při hubnutí platí, že čím dříve začnete, tím dříve zhubnete. A také platí: co odkládáte, nakonec často nikdy neuděláte! Často si vytváříme umělou představu, že například o týden nebo o měsíc bude hubnout snadnější. Ale to je nesmysl. Bude to stejné jaké je to dnes.

Za pár měsíců tu bude opět léto a je na Vás, zda budete pod tričkem skrývat pneumatiku, nebo zda budete se svou postavou spokojený.
Jenže o tom se rozhoduje již nyní. Pokud chcete zhubnout, začněte například dnes.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu

Přečtěte si:
Hubnutí stehen
Zdravá dieta na hubnutí