Jak zhubnout a jak nepřibrat?

Chcete zhubnout a hlavně pak nepřibrat? Zapomeňte na hladovění, zázračné diety na zhubnutí a zaměřte se především na vytváření správných návyků, díky kterým se Váš životní styl stane zdravějším, a úbytek váhy se tak stane příjemnou součástí Vašeho zdravějšího života a navíc se Vám podaří dodatečně nepřibrat. Je totiž jednodušší se na zhubnutí zaměřit jako na něco, co přinese pozitivní změny nejen pro zdraví, kondici ale i pro Vaše sebevědomí.

Pokud si hubnutí vždy spojujete s nějakým neustálým odříkáním, hladověním, nervozitou …. pravděpodobně se Vám nikdy nepodaří zhubnout natrvalo, protože si zhubnutí spojujete s určitým obdobím, během kterého si neustále něco odříkat. Po skončení diety se opět vracíte k původním stravovacím návykům, čili i k původní váze. Ať se Vám to líbí nebo ne, je to tak.
Možná si kladete otázku, zda to stojí za to. Zda stojí za to, zhubnout za cenu odříkání na celý život. Toto je častý postoj lidí, kteří jsou pouze na začátku změn. Protože pokud si tvoříte správné návyky a vytváříte si je postupně, časem se stane, že tyto návyky budou pro vás zcela přirozené a časem zapomenete, že to bylo někdy jinak. Je to všechno jen otázka vašeho postoje.

Nikdy nezapomínejte nato, že to zda se Vám podaří úspěšně zhubnout a nepřibrat je do značné míry ovlivněno i Vašim myšlením.

Pokud budete mít neustále v hlavě, že Vám se i tak nepodaří zhubnout, protože to máte geneticky dané, nebo že se Vám nepodaří zhubnout, protože máte velmi zpomalený metabolismus, nebo že raději ani nezačnete hubnout, protože i tak pak přiberete, tak to i tak bude. Jednoduše se naučte přemýšlet pozitivně.

Pokud chcete zhubnout a potom nepřibrat, nezapomínejte že stejně důležité jak zhubnout je shozená kila zpět nepřibrat. K tomu Vám pomůže jen zhubnutí pomocí správně vytvořených návyků, protože důsledkem rychlého zhubnutí je to, že se kila stejně rychle vrátí. Je to způsobeno příliš velkými změnami, které nejsou udržitelné a často i zpomaleným metabolismem, který je způsoben hladověním, případně nesprávnými návyky.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu

Přečtěte si:
Hubnutí během
Hubnutí po porodu