Pěkné- hezké tělo resp. štíhlá postava

Štíhlá postava. Chcete ji? Zabojujte o ni! Dodržte pár kroků a výsledkem bude hezké tělo resp. pěkná postava. A vy budete nejen šťastnější, ale budete mít i vyšší sebevědomí a uznání okolí. A to potěší každého, však? Ať už chcete zhubnout 5, 10, 20 nebo více kil, dokážete to, ale opravdu musíte chtít. Nestačí jen snít, ale třeba udělat první krok a začít – výsledek se určitě dostaví. Takže se stačí soustředit na následující kroky a pomalu je uvést do praxe, abyste již po pár týdnech, resp. měsících dosáhli svého cíle.

1. Pevná vůle – máte pocit, že ji nemáte? To je normální, každý člověk s nějakými kily navíc si to myslí. Většinou je problém v tom, že od sebe příliš očekávají. Proto je při hubnutí důležitá postupnost. Nesnažte se změnit všechno najednou. Dělejte postupné kroky. Když si osvojíte jednu změnu přidejte další, atd.. Časem vás to začne bavit a podaří se Vám nejen zhubnout, ale i váhu si udržet. Výsledkem bude Vaše hezké tělo. Např. 1. týden zlepšete svůj pitný režim a snižte příjem kalorií o 10%. 2. týden přidejte alespoň jednou pohyb a nahraďte jedno jídlo (např. svačina) zeleninou, 3.týden …….. Na začátku budete hubnout pomaleji ale i tady platí, že pomalu dále dojdeš.

2. Strava a metabolismus Bílkoviny, sacharidy, tuky a živiny jsou při hubnutí pro tělo nezbytné v správném poměru a množství. Postupně se vzdělávejte a dávejte do praxe vaše poznatky. Pokud máte znalosti, tak lépe zhubnete. Např. věděli jste, že pokud nepřijímáme dostatek bílkovin, tak vaše svalová hmota se zmenšuje, což zpomalí metabolismus, zhorší imunitu a pokazí vám hubnutí. Příkladů bychom mohli napsat desítky, proto Vaše vědomosti jsou důležité, pokud chcete zhubnout a mít pěknou resp. štíhlou postavu.

3. Pravidelnost stravy a pěkná postava – pokud si myslíte, že čím méně budete jíst, tím víc zhubnete, tak to není pravda. Pokud chcete pěkné tělo, musíte jíst pravidelně. To znamená cca každé tři hodiny. A nezapomínejte na glykemický index potravin. Pokud si vybíráte jídla se správným glykemickým indexem, tak dokážete potlačit Vaše choutky. Ale opět zde platí, že úspěšné hubnutí je o znalostech.

4. Mám hubnout sám/a, nebo pod vedením trenéra – Každá z těchto možností má nejen výhody ale i nevýhody. Pokud hubnete sám/a, tak určitě ušetříte nějaké peníze, ale snadno se může stát, že neuspějete, protože budete dělat chyby. To Vám zpomalí hubnutí a v konečném důsledku Vás to může znechutit a hubnutí vzdáte. Hubnutí s trenérem má výhody v tom, že hubnete správně, to znamená efektivněji a rychleji. Dále to pomáhá udržet Vaši motivaci, protože pokud Vás někdo vede, cítíte určitou odpovědnost a víc se snažíte. Nevýhoda je, že si zato zaplatíte. Takže konečné rozhodnutí je jen na Vás.
5. Pokud chcete pěknou postavu, vyvarujte se základním chybám – vzpomeneme jen pár. Například když se spoléháte na nějaké zázračné tabletky, zapomeňte na úspěch. Nebo pokud chcete zhubnout držením jednostranné diety, také zapomeňte na úspěch. Pokud chcete zhubnout masivním cvičením a přitom podceníte výživu a regeneraci, také z dlouhodobého hlediska neuspějete ……..
Štíhlá postava je dosažitelný cíl, ale vyžaduje pár změn ve vašem životě. Nemusí být drastické, ale musí být správně cílené a určitě uspějete. Výsledkem může být pěkná postava, kterou Vám mnoho lidí bude závidět. Ale bude zasloužená!
PS: “Pokud chcete to, co nemáte, musíte dělat věci, které teď neděláte!”

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu

Určitě si přečtěte:

Plán na hubnutí
Hubnutí jako? Základem úspěchu je dobrý plán na hubnutí. Pokud ho nemáte, tak natrvalo nezhubnete. Prohlédněte si plán, který Vám pomůže připravit se na účinné hubnutí.

Program na hubnutí
1. Chcete konečně zhubnout a lépe vypadat?
2. Chcete si zlepšit sebevědomí a zvýšit obdiv druhých?
3. Chcete zhubnout bez jojo efektu?