Proč se mi nedaří zhubnout?

Nedaří se vám zhubnout? Může to mít i objektivní příčiny. Úspěšnost hubnutí je závislá i od Vašeho zdraví. Existují zdravotní problémy, které Vám přímo zabrání zhubnout anebo Vám zabraňuje zhubnout jen nedostatek pevné vůle nebo lenost?

Objektivní příčiny proč se Vám nedaří zhubnout

Například problémy se štítnou žlázou, hormonální poruchy, … jednoduše onemocnění, které Vás nutí užívat léky podporující přibírání, resp. zabraňující hubnutí.
Při takové příčině neúspěšného hubnutí (léky Vám zabraňují zhubnout – zpomalují hubnutí) ale neskládejte zbraně. Zdravý životní styl s přiměřeným počtem kalorií, pohybem atd.. je jediná cesta jak pomalu nastartovat tělo. Buď začnete pomalu hubnout nebo alespoň zastavíte – zpomalíte přibírání (závisí na typu onemocnění). Možná zhubnete jen pár kilo, možná díky své snaze si aspoň váhu udržíte, ale vždycky to bude lepší jak jen tak přibrat např. 20 kilo a vymluvit se pouze na léky. A jednou přijde doba, kdy Vám lékař léky vysadí a Vaše snaha bude oceněna – nebudete vážit o “tunu” víc a hned se Vám bude s větší radostí dívat na svět.
Doporučení: Máte pocit, že se Vám nedaří zhubnout? Neužíváte žádné léky? Cvičíte pravidelně? Jíte zdravě? Tak pak si zajděte na prohlídku ke svému lékaři, který již z moči dokáže zjistit některé možné problémy a navrhnout správný postup.

Subjektivní příčiny proč se Vám nedaří zhubnout

Ale o těch asi velmi dobře víte. Nedostatečně pevná vůle, lenost, neschopnost odolat pokušením, … Nelámeme nad Vámi hůl, máte vytvořeny jen nesprávné návyky. A to je Vaše šance, kterou můžete využít ve svůj prospěch a úspěšně zhubnout! Vždyť návyky nemáte vrozené ale postupně vytvořené a proto jich dokážete změnit. Hubnutí není až tak těžké, jen si to musíte uvědomit. Pokud se do hubnutí pustíte s rozumem a postupně, tak máte velkou šanci, že se Vám podaří zhubnout!

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu