ChilliBurner – Vyplatí se užívat léky na hubnutí?

hubnuti

Slyšeli jste už někdy o tom, že i chilli papričky pomáhají při hubnutí? Určitě znáte z reklamy v televizi nebo na internetu “zázračné” pilulky Chilliburner. Vyplatí se je koupit?

Mnohými opěvované, jinými zatracované pilulky na hubnutí. Hubnutí užíváním tabletek má své výhody ale pozor i své nevýhody. Mi se Vám to pokusíme objasnit v tomto článku.

Co jsou to tabletky Chilliburner?

Dlouhodobě zkoumán potenciál chilli papriček nedal spát mnoha odborníkem na hubnutí, který se snažili zjistit, jaké látky s chilli papriček pomáhají při hubnutí a spalování nadbytečných tuků. Po množství zrealizovaných výzkumů na to přišli.

Co obsahují tabletky Chilliburner?

Chilli papričky obsahují látku s názvem Kapsacinoidy. Je to skupina skupina složek, které v chilli papričkách způsobují pálení. Tato látka nám tedy v těle jakoby spálí nadbytečné tuky.

Tabletky Chilliburner obsahují vysoce koncentrovaný přírodní výtažek chilli papriček, které jsou zpracovány dlouhodobě vyvíjenou technologií do mikrokapslí. Tyto tobolky/tablety tedy poskytují maximální efekt kapsaicinu, aby Vám v těle spálil nadbytečná kila.

Bude mě to při užívání Chilliburner tabletek pálit?

Bojíte se, že by Vás to pálilo, jak jsme u chilli papričkách zvyklý? Nemusíte mít obavy. Technologie, která je určena pro zpracovávání této látky zajistí, aby Vás nic nepálilo a trávicí trakt zůstal úplně bez podráždění.

Mnohé výzkumy dokazují, že kapsacionidy spouštějí v těle řetězec fyziologických jevů, které napomáhají spalování tuků (lipolýze). V průběhu dvou týdnů zhubnete přibližně půl kila. Záleží ale na výrobci a typu tabletek.

V čem nám tedy Chilliburner pomáhá?

  • podporuje hubnutí
  • Podporuje spalování nadbytečných tuků
  • Snižuje chuť k jídlu
  • Zrychluje metabolismus
  • Pomáhá s trávením
  • Pomáhá udržovat střevní mikroflóru
  • Pravidelné vyprazdňování
  • Potlačuje rozmnožování bakterií v těle
  • Obsahuje vitamíny A, C, E

Jaké jsou nevýhody Chilliburner?

Problém může nastat, pokud jste alergičtí, nebo Vaše tělo se postaví negativně ke zvýšenému příjmu této látky na hubnutí. Pozor ale si musíte dát také na to, že pokud se dlouhodobě užívá tato látka kapsaicin, po určitém čase si tělo na to zvykne a tím pádem ztrácí svou účinnost v hubnutí.

Zhodnocení – Chilliburner – vyplatí se je koupit?

Každý lékař Vám ale doporučí při hubnutí neužívat žádné léky nebo “speciální zaručené” metody hubnutí. Je důležité abyste zvážili zda chcete jít cestou zvýšené fyzické aktivity, úpravy jídelníčku a podobně, nebo chcete jen brát na to tabletky.

Pokud se rozhodnete pro Chilliburner ale nic jiného nezměníte (pohyb, strava…) tak to budou s velkou pravděpodobností vyhozené peníze. Pokud ale změníte i svůj životní styl, mohou Vám tabletky Chilliburner urychlit proces hubnutí. Rozhodnutí ale necháme na Vás.

 

Související články

Léky    Koktejly na hubnutí   Čaje na hubnutí   Herbalife   Cabbage Forte   Lipoxal    Chróm   ChilliBurner   Zelená káva