Tlustá obličej, dvojitá brada – Jak zhubnout z obličeje?

hubnutiPatříte mezi lidi, kteří mají pěknou postavu a jen ta tvář je nějak víc baculatější? Nebo máte nadváhu a také tvář je tlustější? Mírnou nadváhu snadno zamaskujete oblečením, ale jak se zbavit tuku v obličeji, resp. jak zhubnout z obličeje? A co dělat když Vás trápí druhá – dvojitá brada? Existují nějaké postupy nebo cviky na dvojitou bradu? Hubnutí na obličeji je zábavné (cviky Vás jistě pobaví), ale je také účinné?

No co Vám řeknu. Myslíte si, že se dá jen tak zhubnout jen na tváři nebo jen tak odstranit dvojitou bradu? Chvíli popřemýšlejte a odpověď Vás jistě napadne sama. Ne nedá se zhubnout jen tak z obličeje, bude to vyžadovat trpělivost a výsledek se sice dostaví, ale zda Vás uspokojí, je sporné. To je asi tak jako byste chtěli zhubnout například z malíčku pravé ruky. Ale nezoufejte, nějaké mírné korekce vzhledu obličeje se Vám na základě pár rad určitě podaří.

Proč se mi hromadí tuk právě na obličeji nebo bradě?

Odpověď je jednoduchá, mohou za to Vaši rodiče, který Vám nadělili nějakou tu genetiku. Genetika je “svině” a spolu s vlastností, která nás donutí objevit na sobě i neexistující chyby může způsobit velký problém. Na druhé straně, pokud máte 130 kilo ak tomu tučnou obličej a dvojitou bradu, tak to genetika být nemusí, ale pravděpodobně bude důvod v často otevřených ústech (přejídání).

Potřebuji zhubnout z obličeje, zbavit se druhé brady, ale jak?

Nebudu Vám zde vypisovat o zdravém hubnutí, pokud máte nadváhu, resp. potřebujete více, či méně zhubnout, přečtěte si a následně dejte do praxe rady z naší stránky. Vedle hubnutí z celého těla, se Vám postupně začnou zmenšovat i tukové buňky na tváři. Nejenže budete vypadat lépe, ale budete také zdravější.

Rady tipu – méně solte, nejezte cukr a konzervované potraviny Vám při hubnutí z tváře pomohou asi tak jako hluchému gramofon. Vždyť pokud hodně solíte, nezdravě se stravujete tak kromě tučné tváře máte i celulitidu, asi i nadváhu a nehezkou pokožku na těle (na zadku, rukách, ..) V takovém případě se opravdu začněte lépe stravovat a vzhled celého vašeho těla se výrazně zlepší. Takže jen na hubnutí z obličeje to nefunguje.

Tak jak zkorigovat vzhled obličeje, zmírnit dvojitou bradu, když už jen na tváři nezhubnu?

Grimastika – česky obličejová gymnastika, Vám pomůže procvičit svaly na obličeji a tím snad i napomohou zhubnout z obličeje. Tyto cviky jsou vhodné i na dvojitou bradu. Zázraky na počkání ale od nich nečekejte. Na to, aby se jako tak výsledek projevil je důležité pravidelné (dennodenní) cvičení – alespoň 10 minut denně. Bonusem je, že Vám dané cviky pomohou i na pevnost a pružnost pokožky na obličeji (proti vráskám). Viz následující video – příklady obličejové gymnastiky.

Cviky na dvojitou bradu a na hubnutí v obličeji – video :-)

Vizáž – jak chcete alespoň na oko zhubnout z obličeje, pomůže Vám vhodná volba účesu a správný make-up, resp. líčení. Nebudu se tu o tom moc rozepisovat, ale například ofina udělá Vaši tvář kulatější a napohled tučnější, dále například delší rozpuštěné vlasy ji zúží. Při líčení pamatujte na základní zásadu – tmavší odstíny danou partii opticky zmenší a světlé rozšíří.

Mechanický zásah – můžete jít pod skalpel, na různé korekce, odsávání, lifting a pod. Ono to určitě na dvojitou bradu, resp. na tučnou tvář zabere, ale pohled na americké celebrity, které co to absolvovali, mě ne vždy přesvědčí o tom, že to je správné volba. Někdy je i malá dvojitá brada lepší než vzezření plechovky, křížené z ufoni.

Pokud potřebujete zhubnout z obličeje, rádi bychom Vám pomohli tak, že Vám dáme jednu radu, která zaručeně Fungujte na hubnutí v obličeji, ale bohužel taková ráda dodnes neexistuje. Ale zdravější stravou, resp. životním stylem v kombinaci s vhodnými a pravidelnými cviky na obličej a na dvojitou bradu, určitě nic nezkazíte.

Share Button

Verze stránky Klasická | Mobilní