Hubnutí – co Vám nepomůže natrvalo zhubnout?

Ne všechny postupy na hubnutí Vám pomohou zhubnout. Co Vám nepomůže? Správně zvolená metoda hubnutí je základem. Pokud se už na začátku rozhodnete nesprávně, zaručíte si tím nejen zklamání ale i nechuť do dalšího hubnutí. Proto i při hubnutí platí 3 krát měř, jednou řež.
1. “Zázračné” pilulky na hubnutí – i když už asi víte, že zázrak od nich čekat nemůžete, často se stane, pokud vážně přemýšlíte o hubnutí, že nakonec podlehnete reklamě – protože většina lidí je přirozeně líná a při představě pohybu a zdravější stravy raději hledají jednodušší řešení jak zhubnout – a volba padne na “zázračné” pilulky na hubnutí. Víte na jakém principu fungují? Některé zabraňují vstřebání části tuku ze stravy – což zní lákavě. Mohu jíst co chci a zhubnu, protože tuky se nevstřebají.

Ale opak je pravdou. Nejenže si můžete poškodit zdraví (zhoršená stolice, problémy s trávením, ..), ale ani efekt není takový, jak to vypadá a určitě jen díky těmto tabletkám nezhubnete 5 kilo za měsíc. Další skupina “zázračných” pilulek na hubnutí slibuje odbourávání tuků, jiné slibují zrychlování metabolismu ….. Ale i tak neznám člověka, který by zhubnul jen z pilulek. Základem je vždy jen zdravý životní styl a pokud si k tomu přidáte nějaký doplněk stravy, tak OK, ale základem je pohyb a zdravější strava.
2. Rychlé diety na hubnutí – zelná, ovocná, hladovka ….. Ano, pokud je poctivě dodržíte, tak po skončení budete mít o nějaké kilo méně. Ale pokud si myslíte, že jste zhubli jen z tuků, tak jste na omylu. Kromě malého množství tuku, Vám ubude svalová hmota, nějaké tekutiny, což způsobí úbytek na váze a tím i Vaši radost, ale z velkou pravděpodobností ta radost bude předčasná. Ty kila budou brzy zpět a pokud nepřiberete ještě více, tak to můžete považovat za úspěch.

90% z Vás, kteří máte nadváhu, víte, že zaručeně zhubnete zdravější stravou a přiměřeným pohybem. Tak proč stále spekulujete a hledáte “zázraky” na hubnutí, při kterých máte téměř 100% jistotu, že Vám nesplní sen o úspěšném hubnutí, resp. o vysněné postavě.

Tým hubnuti.peknetelo.eu

Přečtěte si:
Chci zhubnout