Herbalife produkty nejen na hubnutí – pomohou?

herbalifeHerbalife produkty zná téměř každý. Mám pocit, že existují už alespoň tisíc let? Mnoho lidí tvrdí, že jim produkty na hubnutí pomohli, ale také mnoho lidí si myslí, že je to nesmysl. Tak kde je pravda? Pomohou při hubnutí, případně jsou prospěšné pro zdraví, nebo jsou to jen vyhozené peníze?

Herbalife produkty na hubnutí i pro zdraví.

Zastánci a prodejci Herbalife tvrdí, že produkty obsahují mnoho živin, vitamínů, minerálů, a že jsou vyvíjeny nejlepšími vědci, dokonce, že se na jejich vývoji podílí i doktor s Nobelovou cenou. Dále se dozvíme, že koktejl Herbalife je špička, a že je to výborný pomocník při hubnutí. Také to tvrdí io ostatních produktech na zdraví. To jim nezazlívám, ale otázka je, zda pomohou?

Herbalife produkty – plusy a mínusy (pomohou?)

Poznámka: Hodnocení produktů Herbalife je subjektivní, nemám k dispozici žádné oficiální průzkumy – jde o můj názor.

V dnešní uspěchané době, se ne každý stravuje zdravě. Přibývá obézních lidí, do popředí se tlačí civilizační onemocnění. Dokáže to Herbalife zastavit? Odpověď je, že ne. Pomoci si musí každý sám. Pokud si chcete zakoupit produkty herbalife a čekáte zázraky, nedočkáte se !!! Pokud použijete selský rozum a produkty Herbalife použijete jako doplňky stravy, které Vám vedle vhodné úpravě stravy napomohou zhubnout nebo podpoří zdraví, tak ať se líbí – kupte si je!

Mínusy Herbalife

  • Ne nejlepší image na Slovensku – nedůvěra
  • Relativně vysoká cena
  • Sliby prodejců jsou často nereálné

Plusy Herbalife

  • Prý mnoho spokojených zákazníků
  • Kvalita produktů (sporný je poměr kvalita / cena)
  • Známý sportovci podporující Herbalife (Cristiano Ronaldo, ….)
  • 30 denní garance vrácení peněz

Herbalife má svůj image

“Herbalife je pyramida a že je to nesmysl” – i s takovými názory se setkáte. Tak 10 let dozadu, byl každý inzerát na práci v novinách od prodejců Herbalife. Mnoho lidí se dalo zlanařit, nakoupili si mnoho produktů, a až pak zjistili, že nevědí co s nimi. Zejména pro Herbalife velmi negativní reklama.

“Herbalife produkty jsou úžasné, pomohli mi” – také dosti časté názory. Ano Herbalife produkty mohou mít něco do sebe. Pokud existují na trhu “tisíc” let, tak tam ta kvalita bude. Selský rozum mi napovídá, že špatné věci se na trhu dlouho neudrží. Mnozí tvrdí, že jsou předražené, ale to už je věc pohledu.

Závěr: Herbalife jako společnost nemá na Slovensku nejlepší jméno a image. Naopak Herbalife produkty jsou kvalitní, ale také to není zázrak na všechno.

Herbalife celkové hodnocení

Herbalife produkty na hubnutí i pro zdraví jsou kvalitní ale není to žádný zázrak. Pokud hledáte něco na hubnutí, tak nejlepší volba je zdravá strava, pitný režim a vhodný pohyb. Pokud si doplníte pár kvalitních výživových doplňků od Herbalife (např. Koktejl Formule 1), pravděpodobně nic nezkazíte a mohou Vám usnadnit hubnutí. Zhodnocení ceny, zda je přiměřená, vysoká, ale nízká nechám vysloveně na Vás.

Nezapomeňte, že všechny doplňky výživy (nejen od Herbalife) se doplňky výživy nazývají proto, neboť mají doplnit Vaši stravu, ne proto, že za Vás zhubnou nebo Vás vyléčí !!!

Zdroj některých informací: www.schudnutie-zdravie.sk

Léky    Koktejly na hubnutí   Čaje na hubnutí   Herbalife   Cabbage Forte   Lipoxal    Chróm   ChilliBurner   Zelená káva