Jsou zde 4 recepty na detoxikační a skvělé smoothies nápoje.

smoothies vyrobené z červenej repky a uhorky.

Ať už hubnete nebo jen chcete být zdravější, tak si připravte některé z těchto skvělých 4 smoothies nápojů. Jsou plné vitamínů, minerálů, stopových prvků, vlákniny, antioxidantů a dalších potřebných látek při přečištění organismu.

Recept na ananasové smoothies

Ananasové smoothies nejen skvěle chutná, ale také pročišťuje organismus od škodlivých látek a podporuje i hubnutí. Dejte si tento super nápoj na svačinu nebo na místo večeře a bude Vám skvěle.

ananasove smoothies

Potřebujete: 1 plátek čerstvého ananasu, 1 banán, 1 kiwi, 1 lžičku citrónové nebo limetkové šťávy, polovina grapefruitu nebo pomeranče.

Očištěný čerstvý ananas vložte do mixéru. Přidejte i očištěný banán, kiwi, citrónovou šťávu, grep nebo pomeranč, vodu a rozmixujte na hladkou hmotu. Do tohoto smoothies si můžete přidat i kostky ledu, nápoj bude osvěžující!

Recept na jablečné smoothies s okurkou

Jablko a okurka jsou vděčné potraviny s minimem kalorií ale zároveň maximem účinných látek. Udělejte si toto smoothies a Vaše zdraví se Vám poděkuje.

jablkove smoothies s okurkou

Potřebujete: 3 zelené jablka, 1/3 salátové okurky, pár listů baby špenátu, 1 PL ovesných vloček, 1 lžičku limetkové šťávy.

Jablka a okurku očistěte a nakrájejte na menší kousky, vložte do mixéru. Přidejte ovesné vločky, limetkovou šťávu, umyté listy baby špenátu a vodu. Toto smoothies důkladně rozmixujte na hladkou hmotu.

Recept na špenátové smoothies

Zelené, lehké a zdravé! Přesně takové je toto smoothies. Zda máte pročišťující kúru, hubnete nebo se chcete pouze zdravější stravovat, tak toto smoothies je vhodnou volbou.

smoothie ze spenatu

Potřebujete: hrst listů baby špenátu, kousek zázvoru, 1 zelené jablko, 2 kiwi, polovina banánu.

Umytý špenát, očištěné jablko, banán, zázvor a kiwi vložte do mixéru. Přilijte vodu a rozmixujte toto smoothies na jemnou hmotu. Vodou si určitě jaké chcete smoothies husté.

TIP

Pokud máte čerstvou kopřivu nebo růžičku brokolice, tak do tohoto smoothies nápoje se to přesně hodí!

Recept na řepové smoothies

Toto detoxikační smoothies se hodí při očistné kúře, hubnutí nebo jako prevence mnoha nemocí. Pijte ho na svačinu nebo jako lehkou snídani.

smoothies s cervenej repy, jablka a okurky

Potřebujete: 1 menší červenou řepu, 1 zelené jablko, ¼ salátové okurky, řapíkatý celer, vodu, 1 lžičku citrónové šťávy.

Očištěnou červenou řepu, celer a jablko omyjte, nakrájejte na menší kousky a dejte do mixéru. Přidejte i očištěnou a nakrájenou okurku, citronovou šťávu, přilijte vodu a rozmixujte na hladkou hmotu. Vodou si korigujte hustotu smoothies nápoje. Toto smoothies si můžete dát s kostkami ledu.

Klikněte sem a najdete zde další 4 recepty na smoothies nápoje. I tyto smoothies nápoje jsou lehké a chutné, vyzkoušejte…