Danka Máčeková – trenérka hubnutí

Něco o mně

Volám se Dana Maceková, hubnutí a zdravému životnímu stylu se věnuji už 4 roky.

A já jsem potřebovala zhubnout. Na začátku to chtělo pár změn ale každým týdnem kilogramy z mého těla ubývaly a nadšení rostlo. Díky rozumnému stravování, pitnému režimu a pohybu se mi podařilo úspěšně zhubnout 17 kilogramů, v průběhu sedmi měsíců a dodnes si svoji váhu hravě udržuji.

Zhubnutí, zdravější a spokojená jsem se naplno pustila do této práce, do mého hobby, kterému věnuji všechen svůj čas a každou volnou minutu dne. Komunikace s klienty, úprava jejich stravování, psaní článků na stránky, tak přesně tohle mě naplňuje vděčností a radostí, že i dnes jsem někomu pomohla – ať už v rozhodování jak zhubnout, nebo jak si vylepšit své stávající stravování.

Čemu se věnuji

  • trénink hubnutí
  • zdravá výživa
  • stravovací plány
  • motivace

Jak Vám vím pomoct

Pokud si nevíte s hubnutím rady, resp. pokud chcete zhubnout zdravě, tak Vám ráda pomohu. Nenabídl zázraky, ale postupnou změnou stravovacích návyků a správnou motivací Vám pomohu vylepšit Vaši postavu a vlastně i zdraví. Pokud opravdu chcete zhubnout, tak budu ráda, pokud mě kontaktujete telefonicky na 00421 948 220 822 nebo přes dotazník “Program úspěšného zhubnutí” a já se Vám, co nejdříve ozvu.

Danka Maceková – trenérka hubnutí