3 tipy co dělat aby jste úspěšně zhubli???

chudnutie - zdrave verzus nezdrave

V dnešní době vypadá hubnutí jako hotová “věda”, protože z každé strany se na nás valí zaručené pilulky, přístroje a vše možné i nemožné co má pomoci s hubnutím. Jak si mám vybrat to správné, co si vlastně zvolit, jakou metodu? Hubnutí není složité, inspirujte se třemi triky, co dělat aby Vaše hubnutí bylo lehší…

Co dělat, abych úspěšně zhubla?

Tyto tipy Vás nebudou nic stát, ale jsou hodné za zvážení, protože mají vliv na hubnutí a také rychlost tohoto procesu. Hubnutí je proces mnoha prvků, které je třeba sladit a až pak může nastat zdravé a trvalé hubnutí.

1.Pít, pít, pít

Jedna z nejlevnějších a nejjednodušších věcí je – Co se však pod tímto skrývá? Pitný režim je základ, protože i my jsme hlavně z vody.

Voda nám pročišťuje naše tělo, je nosičem všech pozitivních látek tam kde je třeba a má i funkci, že nás “uměle” zasytí, zaplní žaludek a my pak méně sníme. Před každým jídlem si dejte 1 sklenici vody a ten Vám i nakopne žaludek, pročistí a mírně ho oklame, bude více zahlcený a Vy pak méně sníte. Mezi jídly však nepijte a po každém jídle nepijte také nic minimálně půl hodinu, aby se Vám jídlo co nejdříve dostalo do krve a Vy jste ho spálili. Voda po jídle uměle prodlužuje trávení a Vy ho během hubnutí potřebujete rychlé. Mezi jídly pijte také přibližně 1 – 2 sklenice vody. Pokud Vám voda z vodovodu už nechutná, tak denně můžete vypít 1 – 2 sklenice s citronovou šťávou.

2.Jezte pomalu

Jíst pomalu je někdy opravdu těžké, protože častokrát si ani neuvědomujeme jak rychle a hltavě jíme…

zena pije kavu pri pohlade na more

Když je člověk v časové tísni tak nejen, že rychle je, ale většinou si také vybere ne zrovna zdravý oběd… Na jídlo se třeba plně soustředit, dobře rozžvýkat a hlavně vychutnat. Když jíte pomalu, tak se jídlo lépe a rychleji rozloží v žaludku, nezatíží ho tak, jako když jíte rychle, hltavě a máte v žaludku kromě jídla i mnoho vzduchu. K jídlu si určitě najděte čas, protože ne jen to co jíte má vliv na zdraví a hubnutí ale i to jak jíte.

3.Stále se hýbejte

Nemám na mysli pouze cílené cvičení nebo sport, ale i během dne se snažte stále něco dělat, být zkrátka v pohybu.

hudnutie prochadzka

Takto můžete spálit mnohem více energie, než když jen sedíte a nic neděláte. Kalorie se spalují i při stání, domácích pracích, při každé činnosti, čím více se “zadýcháte”, tím více energie spálíte a tím bude vaše hubnutí rychleji.

V první řadě si vyberte nějakou rozumnou možnost hubnutí, bez radikálních změn a pak Vám tyto body jistě pomohou…

Pokud se necítíte fit, máte pomalé trávení, hubnutí se Vám zpomalilo nebo nemáte energii, tak klikněte sem a dočtete se více o překyselení organismu. Jako odkyselit, pročistit tělo a které potraviny preferovat a které zas ne …