Zdravé pochoutky pro Vaše zdraví

Většina chutných potravin je nezdravých a nevhodných při hubnutí, ale existují i pochoutky, které kromě výborné chuti pomohou i Vašemu zdraví a postavě. Zařaďte je do svého jídelníčku a buďte fit.

Vlašské ořechy

Vlašské ořechy mají hodně antioxidantů, pomáhají paměti a obsahují i omega-3 mastné kyseliny, což znamená, že snižují riziko onemocnění srdce.
Tmavá čokoláda

Tmavá čokoláda s obsahem kakaa nejméně 60% je pro Vaše tělo velmi užitečná – dodává energii, hodně antioxidantů, zlepšuje paměť a je to výborná alternativa mléčné čokolády při hubnutí.

Borůvky

Borůvky Vám dodají extra porci vitamínu C, Vaše srdce bude také nadšené, také jsou výborné na imunitu a jako prevence rakoviny.

Dýňová jadérka

Výborný zdroj mnoha vitamínů, pomáhají celému tělu, obsahují i zdravé tuky prospěšné pro srdce a významně pomáhají trávicímu systému.

Na Vás záleží, co máte rádi, ale i mezi zdravými potravinami najdete velmi chutné. Pokud jste milovníkem ovoce a zeleniny, tak všechno, co z nich sníte, je pro Vaše zdraví prospěšné. Například listová zelenina obsahuje mimo jiné kyselinu listovou, která je nezbytná pro vaše zdraví a i během těhotenství.
Například rajčata a všechny druhy tmavého ovoce jsou nesmírně důležité při boji s následky civilizačních onemocnění, resp. při prevencí.
Máte rádi sóju? Máte vyhráno. Ne jen kvůli živinám, na ně je nesmírně bohatá, ale především kvůli vysokému obsahu rostlinných bílkovin (proteinů). Ty se podílejí na stavbě našeho svalstva (výborné při hubnutí), jsou nezbytné pro imunitu. Sója je výborná alternativa k živočišným bílkovinám, které ve větším množství nadměrně zatěžují organismus.
Taková strava, ať už ji máte rádi nebo ji moc nemusíte, obsahuje i množství vlákniny, nesmírně důležité pro správné fungování střev – jako prevence rakoviny tlustého střeva.
Zlepšete své zdraví a postavu! Začněte ještě dnes

Váš tým hubnutí.peknetelo.eu