Zdravé hubnutí – Zdravý životní styl

žena drží velké rifle z doby kdy byla tlustá

Jak si vybrat zdravé hubnutí, jaká metoda je ta správná??? Poznejte o co tu jde, jak se špatným metodám vyhýbat a naopak dobré, zdravé metody preferovat. Zdravý životní styl je dnes preferovaný, ale co to je a o co tam jde??? Udělejte změnu, která změní nejen Váš život, ale i Vaši postavu.

V dnešní době se dostává zdravý životní styl konečně do popředí. Nesmyslným dietám s následným jojo-efektem je konec! Lidé už pochopili, že právě díky dietám se celé roky nevědí zbavit nadbytečných kilogramů nebo se jim díky dietám připojili kromě jojo-efektu i různé zdravotní problémy. Diety jsou skutečně zdraví nebezpečné. Zdravý životní styl je preferovaný, i když velké procento obyvatel zůstává obézních nebo mají nadváhu. Zařadit zdravý životní styl do Vašeho života je alespoň na začátku práce, kterou však dokážete hravě zvládnout, pokud se pouze trochu budete snažit a budete mít trpělivost. Při správné metodě hubnutí a zdravého životního stylu se naučíte jak správně jíst, co Vaše tělo potřebuje, co se v těle děje, když jíte energeticky bohaté potraviny, jaké jsou správné kombinace potravin, jako třeba pít, kdy a čemu je třeba se hýbat…

Nastal ten správný čas udělat správné rozhodnutí!

krajčírsky metr pri budíku

Správná metoda hubnutí a zdravého životního stylu

Díky těmto bodům byste měli vědět odhalit špatnou a zároveň dobrou metodu hubnutí, dávejte si pozor…

  • Vybírejte si metodu kde není slovo dieta, hladovka nebo něco podobného. Jakákoliv dieta nemá z dlouhodobého hlediska pozitivní efekt trvalého hubnutí či udržení hmotnosti i po skončení diety. Vyhnete se tak jojo-efektu a dalším kilogramům.
  • Zdravá metoda hubnutí a zdravého životního stylu nemá omezený čas či trvání dodržování. V zdravém životním stylu jde o trvalé změny života a životního rytmu.
  • V dané metodě hubnutí musíte jíst 4 – 6 krát denně. Čím menší a častější porce, tak tím větší krok ke úspěšnému hubnutí. Metabolismus udržujte stále nastartovaný a tak budete spalovat maximum tuků a minimum svalové hmoty, jako je tomu při dietě a hladovění.
  • Vyhýbejte se metodě, která je jednostranně založena. Tímto je myšleno například: zvýšená konzumace jedné potraviny, jako například při rýžové dietě, jíte skoro pouze rýži, takto si poničit organismus a se zdravým hubnutím to nemá nic společného. Stravování v dané metodě musí být různorodé, vyvážené a také podle Vaší chuti. Nemá smysl abyste jedli něco, co Vám nechutná.
  • Zvolit si zdravý životní styl za svůj styl je většinou přirozené rozhodnutí, jak pečovat o své zdraví. Zdravý životní styl zahrnuje péči o své tělo zvenčí i zevnitř. Při zdravém životním stylu se člověk pravidelně a kvalitně stravuje, omezuje nezdravé potraviny, kouření nebo alkohol, má pravidelnou cílenou aktivitu a stará se io svůj zevnějšek. Je to harmonie těla, která se dá docílit i v dnešní světě.

Toto všechno chce: cvik, vytrvalost a motivaci. Pak se zdravý životní styl stanou Vaší přirozenou součástí a už nebudete přemýšlet nad tím, jak se co přesně má dělat… Budete to všechno dělat automaticky. Lidé se v dnešní době ženou za: prací, kariérou, materiálními věcmi a při tom zapomínají na své zdraví, které by mělo být prvořadé. Když se kohokoli zeptáte: co si nejvíce ceníš a vážíš? S velkou pravděpodobností Vám odpoví – zdraví. Ale je to ve skutečnosti opravdu tak?… Staráme se dostatečně o své zdraví? Výmluvy typu: jsem utahaný z práce a už se mi nechce, to Vašemu tělu nepomůže. Třeba se do toho pustit hned teď! Musíte si uvědomit, že zdraví máte jen jedno a je třeba se o něj dobře starat…

A nezapomeňte také na těchto 5 bodů, které Vám pomohou v zdravém hubnutí… Klikněte sem a “nasávejte” pár informací.