Redukce hmotnosti

Redukce váhy hmotnosti – chcete zhubnout? Od března do dubna je nejlepší čas na hubnutí. Vše hraje při hubnutí pro Vás. Zapomeňte na výmluvy, začněte a zhubněte.

Proč právě teď je nejlepší čas na redukci hmotnosti – hubnutí?

Vánoce jsou dávno za námi, plesová sezóna pomalu končí a Velikonoce jsou ještě v nedohlednu. Pokud se nad tím zamyslíte, tak tato období jsou nejlepší na výmluvy proč nezačít hubnout. Je fakt, že redukce váhy (hmotnosti) – hubnutí je vždy o to úspěšněji o co méně překážek resp. pokušení nám při hubnutí přijde do cesty. Samozřejmě že také závisí od síly Vaší osobnosti, ale je pravda, že čím méně pokušení nás při hubnutí potká, tím máme větší šanci dotáhnout hubnutí do úspěšného konce. Proto období, které právě teď je, je nejoptimálnější na začátek redukce váhy resp. na začátek hubnutí.

Dalším faktory, proč právě teď hubnout je to, že postupně začne teplo vítězit nad zimou, což způsobí více hormonů štěstí ve Vašem těle a tím i větší odhodlání dotáhnout hubnutí až do úspěšného konce. Nemluvě o motivaci před letní sezónou – abyste mohli své hezké tělo vystavit na obdiv. A hezké tělo je často i zdravější tělo.

Další faktory na redukci váhy – hmotnosti:

  • S jarem přicházejí i větší možnosti pro pohyb
  • S krásnějším počasím klesá pochmurná nálada a zbytečné přejídání se
  • Zdravé hubnutí Vám pomůže překonat jarní únavu
  • Konečně dosáhnete svého cíle

Pokud Vás ani toto nepřesvědčilo, že je nyní čas zhubnout a začít, tak Vás na redukci váhy přesvědčí už jen těžká nemoc – a to už může být pozdě.

Pokud jste si právě řekli “chci zhubnout” nezapomeňte, že je důležité vybrat si správný způsob redukce hmotnosti. Protože pokud začnete hubnout pomocí nesmyslné diety nebo pomocí hladovění, tak Vám k trvale pěkné postavě nepomůže ani to, že je nejlepší období na hubnutí.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu