Recepty na 4 lahodné smoothies při hubnutí!

Čerstvé jahodové smoothie s banánem

Pokud si chcete pomoci při hubnutí a nevíte co za chutná jídla jíst, tak si připravte některé z těchto smoothies nápojů, jsou výživné, chutné a určitě Vás zasytí! Příprava je jednoduchá a stačí jenom pár potravin, poďme na to!

Recept na řepové smoothies

Tak toto smoothies Vás dostane, věřte mi. Možná na první pohled to nevypadá tak chutně, ale je, opravdu! Udělejte si toto smoothies na svačinu nebo jako jednoduchou večeři…

smoothies vyrobené z červené řepy a okurky

Potřebujete: 1 menší řepa, 10 cm salátovou okurku, vodu, štipku mleté skořici a mletého badiánu.

Řepu vyčistěte, promyjte, nakrájejte na menší kousky a přidejte do mixéru. Pak přidejte vyčištěnou okurku, vodu, mletou skořici, badián a dobře promíchejte. Tento nápoj můžete pít studený, ale také pokojové teploty.

Recept na borůvkové smoothies

Kombinace borůvky a melounu zní zajímavě a přesně tak to i chutná. Dejte si toto smoothies na svačinu nebo jako lehkou večeři a tak přidáte do těla živiny a potěšíte i Vaše chuťové pohárky.

borůvkové smoothie

Potřebujete: 2 plátky žlutého melounu (dyne), za hrst borůvek a vodu.

Vyčistěte žlutý meloun (dýně) a nakrájejte na menší kousky, vložte do mixéru. Pak přidejte čerstvé nebo zmrazené borůvky, přidáme vodu a rozmixujte. Toto smoothies můžete pít studené, ale také pokojové teploty.

Recept na broskvové smoothies s kopřivou

Nebojte se, tento koktail Vás “nepoprhlí”… Broskve dodávají sladkou chuť a kopřiva s matou, silné účinné látky.

broskvové smoothie se slamkou na dřevěném stole

Potřebujete: 3 broskve, 5 listů kopřivy, pár čerstvých listů máty peprné a vodu.

Umyté broskve rozdělte na polovinu, odstraňte pecku a vložte ovoce do mixéru. Také přidáme umyté listy kopřivy, máty peprné, přidáme vodu a rozmixujte na hladkou hmotu. Toto smoothies můžete podávat s kostkami ledu pro osvěžení, ale také bez nich.

Klikněte sem a dozvíte se více o kopřive dvoudomé…

Recept na avokádovo-banánové smoothies

Zdravé tuky, sacharidy a kakao jsou lahodná kombinace, která zachutí všem! Dejte si toto smoothies jako plnohodnotné jídlo na snídani nebo na večeři.

čokoládové smoothie v poháři, banány, avokádo

Potřebujete: 1 zralé avokádo, 1 banán, vodu a 1 ČL kakaa nebo karobového prášku.

Avokádo očistete, rozpůlte, vyberte pecku a ovoce dejte do mixéra. Přidejte do mixéru vyčištěný banán , také kakao, vodu a rozmixujte. Toto smoothies můžete také ozdobit čokoládovými hobliny z horké čokolády…

Kliknete zde a naleznete 8 tipů co jíst na snídani během hubnutí. Jsou to chutná, zdravá a lehká jídla vhodná při hubnutí.