Potlačte své choutky

Největší problém při hubnutí je Vaše hlava a Vaše choutky. Určitě velmi dobře víte jak správně zhubnout, jenže člověk míní, život mění. Proto samotné hubnutí není až tak jednoduché.

Největším problémem při hubnutí jsou choutky. Víte, že byste neměli, ale někdy je to silnější než vy. A pokud jste ráno začali hubnout, tak se snadno může stát, že večer je po hubnutí. Jak potlačit choutky?

Jsou 3 základní možnosti jak potlačit choutky, s kterých si můžete při hubnutí vybrat.

1. Tabletky na potlačení chuti k jídlu. Tato možnost je relativně nejúčinnější, ale nese se sebou i nejvíce rizik.

tabletky

Výhoda je, že tabletky choutky rychle zaženou, ale na druhé straně se stane, že budete přijímat ve stravě méně bílkovin a živin. To v konečném důsledku způsobí zpomalení metabolismu, úbytek svalové hmoty a následný jojo efekt. Vedle toho se budete i hůře cítit. Proto jsou tabletky na potlačení chuti k jídlu nejúčinnější pouze relativně.
Ale pokud se nenecháte odradit, tak tabletky dodržujte přesně podle návodu. Nesnažte se to urychlit. Nepomůže to a můžete si navíc ublížit.

2. Zaměstnejte se. Co to znamená? Pokud na Vás dolehnou choutky, najděte si činnost, která zaměstná vaši mysl a hlavně ji provádějte dále od ledničky. Pokud jsou choutky silnější, tak vyzkoušejte toto. Řekněte si, že si tu dobrotu dáte, ale za 15 minut. Buďte na sebe přísný a dodržte 15 minut. Změřte si to. Na 90% po 15 minutách Vás choutky přejdou a budete na sebe hrdý, že jste to zvládli.

3. Jezte pravidelně a výživně. Efekt sice nebude tak rychlý, ale za to může být trvalý.  Je to ten nejlepší způsob na hubnutí a k zahnání nepříjemných choutek. Pokud si uvědomíte, že choutky mají dvě příčiny: 1.zvyk a 2. nedostatečně pestrá a výživná strava, tak je jasné, že tato možnost j asi nejlepší. Kromě toho pravidelnou stravou zrychlete svůj metabolismus, což urychlí hubnutí.

Vyberte si možnost, která se Vám jeví jako nejlepší. Pokud se Vám nejvíce zamlouvá 3. možnost tak doporučujeme kliknout na “plán na hubnutí” a “účinná dieta

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu