Jídelníček na hubnutí

hubnuti

Připravili jsme pro Vás 5 denní jídelníček a týdenní jídelníček na hubnutí, podrobný popis, kcal, bílkoviny, tuky, sacharidy. Nechte se inspirovat při hubnutí.
5 – denní jídelníček na hubnutí – tento jídelníček na hubnutí má energetickou hodnotu cca 1000 kcal, resp. 4190 kj na den. Je výživný, obsahuje dostatek bílkovin, vitamínů, … Je vhodný zejména pro lidi, kteří se dosud stravovali pravidelně a jejich kalorický příjem byl na úrovni cca 1500 kcal. Resp. můžeme říci, že tento jídelníček je vhodný pro menší lidi, kteří mají nadváhu do 10 kilo. Ale prostudujte si jak si ho upravit, pokud jste těžší, resp. jíte mnohem více. Více v článku “jídelníček na hubnutí”

Týdenní jídelníček – také tento jídelníček na hubnutí je vyvážený (dostatek bílkovin, přiměřená energetická hodnota, …) a jelikož se nedá stravovat jen podle 5 denního jídelního lístku dokola, inspirujte se i tímto týdenním. Pro více info se podívejte “týdenní jídelníček na hubnutí”
Postupně pro Vás připravujeme podrobný rozpis každého jídla: energetická hodnota – kalorie-kcal, kilojouly – kj, bílkoviny, sacharidy, cukry a další zajímavé rady. Prohlédněte si podrobný rozpis jídel – “jídelníček na hubnutí – 1. den “
Pokud si chcete jídelníček upravit, dbejte na dostatek bílkovin ve stravě. Důležitá je i energetická hodnota potravin. Viz tabulku – “energetická hodnota potravin”.