Jak zhubnout efektivně?

Jak zhubnout efektivně? Hubnutí efektivně znamená rychlé hubnutí bez hladovění a jojo efektu. Chcete? Je pro Vás důležité při hubnutí neselhat a zhubnout na 1. pokus? Odradil Vás neúspěch při hubnutí? Tak se konečně naštvete a efektivně zhubněte!

Na rychlé a efektivní hubnutí se musíte připravit a dodržovat tyto zásady. Nejdůležitějších zásad je 5. Dodržte jejich a zhubnete efektivně a rychle.

  • Potřebujete se rozhodnout. Stanovit si přesné datum, kdy začnete hubnout (nejlépe hned – čím později, tím hůř) a pak i opravdu začít!
  • Vybrat si účinnou metodu – postup hubnutí. Nespoléhejte se na krátkodobé diety. I když s nimi zhubnete, časem opět přiberete. Je to sice rychlé ale vůbec ne efektivní. Vyvarujte se například kapustové diete, ale i ostatních nesmyslných diet. Také zapomeňte na dlouhodobý úspěch, pokud začnete cvičit 5-7 krát v týdnu – dlouhodobě to nevydržíte a nespoléhejte se ani na zázračné přístroje a tabletky. Při výběru způsobu hubnutí použijte zdravý rozum a hubněte tak, aby to bylo především prospěšné pro Vaše zdraví a tělo. Musíte při účinném hubnutí jíst pravidelně, nezapomínat na ovoce a zeleninu, dostatečně pít a doporučujeme i trochu pohybu.

  • Naplánovat jak si během efektivního hubnutí budete udržovat motivaci. Bez vnitřní motivace, to brzy vzdáte. Například si naplánujte, dennodenní hodnocení, co jste dobře udělali, nebo po dílčím úspěchu se odměňte (ne sladkost – kupte si něco, co Vás potěší), nebo pravidelně mluvte o svých dílčích úspěších s lidmi, kterým důvěřujete a máte je rádi., …….
  • Zapisujte si stravu. Co a kdy jste snědli. Průběžně dokážete zhodnotit, což Vám při hubnutí pomáhá a co škodí. Z vlastní zkušenosti vím, že zapisování stravy má také pozitivní vliv na Vaši motivaci a nepřímo zabraňuje selhání. Pokud si zapisujete, co jíte, nepříjemné choutky na pamlsky Vás postupně přestanou pronásledovat.
  • Pokud zhubnete, zbavte se všeho oblečení, které Vám bude velké. Většina lidí si ho nechá, že pokud náhodou opět přiberou. Ale to je zásadní chyba, protože podvědomě už počítají s tím, že opět někdy budou tlustí. Zbavte se jich a váhu si mnohem jednodušší udržíte. Vždyť hubnutí začíná v hlavě! Pozor: Také přibírání začíná v hlavě!!

Pokud se necítíte na to, že to sami zvládnete, můžete využít program na hubnutí, se kterým zhubnete na 1. pokus. Pravidelná podpora, správné a funkční postupy a hlavně správné informace po celou dobu programu Vám pomohou nejen zhubnout ale váhu si i následně udržet.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu