Hubnutí – jak si vybrat?

Jak si vybrat to nejlepší hubnutí? Stovky lidí se pokouší zhubnout. Také existují stovky metod na hubnutí. Zorientujte se!

Přípravky na hubnutí – v současnosti se firmy předhánějí v produkci různých nápojů na hubnutí. Ale samotný nápoj Vám nikdy nepomůže, i když je reklama velmi lákavá a poutavá. Může být jako doplněk, tedy jako součást komplexního programu na hubnutí. Pokud za vámi přijde prodejce, nebo si koupíte přípravek v lékárně, tak většinou jsou to vyhozené peníze. Protože v momentě jak zaplatíte, tak už nikoho nezajímáte a jste v tom sami

Diety – pomohla vaší kamarádce dieta? Pokud si váhu i několik měsíců po zhubnutí udržuje, tak se jí můžete na ni zeptat. Většinou však v krátkém čase po dietě má i Vaše přítelkyně kila zpět. A stým se Vám asi nepochválí. Navíc drastické diety Vám mohou ublížit. Při dietě omezíte kromě kalorií i příjem živin. Takže opatrně.

Náplasti, náušnice ,…. – Úplný nesmysl
Knihy, časopisy, internet – mohou v nich být zajímavé a praktické rady, ale každý člověk je jiný. To co u někoho funguje, u Vás nemusí.
Cvičení – je vhodné na hubnutí. Ale zhubnete pouze při určitém typu cvičení. Nechte si poradit odborníkem, který Vám sestaví cvičební plán šitý na míru. Také si dejte pozor na přesílení a abyste si při cvičení neublížili.
Tak jak zhubnout? Hubnutí je složitý proces – laik si ho málokdy umí nastavit správně. Je důležité poradit se s trenérem, který má zkušenosti. Základní body vhodného hubnutí: Pravidelnost stravy, zdravá strava, pohyb, pitný režim, psychická pohoda. Přesné nastavení závisí na Vašem věku, zdraví, pohlaví a kondice.

Získejte více informací o hubnutí! Přihlaste se k odebírání zajímavých rad a tipů na hubnutí (vpravo), nebo si prohlédněte např. “Zdravé a účinné hubnutí” nebo ,…..

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu