Hubněte s vodou!

Chcete zhubnout. Hledáte něco speciálně na hubnutí? Nehledejte a raději začněte pít vodu. Dobrý pitný režim Vám při hubnutí pomůže. Pár sklenic vody denně Vám pomůže hubnutí nejen nastartovat ale hlavně urychlit.

S každé strany posloucháte o pitném režimu. Už Vám to musí lézt na nervy. Vždyť naši rodiče nepili tolik vody, tak proč my ji máme pít? Jenže před 30-ti možná 50-ti lety, nebyly u nás skoro žádná auta (byl čistší vzduch), ve stravě nebylo tolik chemie (většinu potravin si vypěstovali sami bez chemie), měli více pohybu (pohyb podporuje očistu těla) a takto bychom mohli pokračovat dál. Výsledkem je to, že organismus je v dnešní době zahlcen toxickými látkami a proto potřebuje pomoc – lepší pitný režim. Pitný režim pomůže nejen zdraví ale i tehdy pokud chcete zhubnout. Hubnutí bez dobrého pitného režimu většinou skončí neúspěšně. Proto při hubnutí nepodceňte pitný režim.

Hubnutí – Jak mi pomůže pitný režim zhubnout?

  • Urychluje metabolismus
  • Podporuje hydrataci organismu a funkčnost svalstva
  • Podporuje vylučování odpadních látek z těla – důležité při hubnutí
  • Pomáhá při celkové detoxikaci – ledviny, játra ,……..
  • Přirozeně snižuje chuť k jídlu
  • Zlepšuje činnost těla jako celku, tedy i usnadňuje hubnutí
  • Pomáhá zabránit jojo efektu


Pokud si uvědomíte, že tělo denně vyloučí hodně vody nejen močí, ale i stolicí, kůží a dýcháním, tak je zřejmé, že dostatečné množství vody by mělo být základem vašeho pitného režimu. Denně byste měli vypít alespoň 8 sklenic vody – optimální množství je cca 4 dcl na 10 kg Vaší hmotnosti denně. Dvě třetiny pitného režimu vypijte dopoledne. Dopoledne se tělo nejlépe čistí a zbavuje odpadních látek. Samozřejmě při určení vhodného množství je důležité zohlednit i svůj zdravotní stav.

Pokud nebudete pít dostatek vody, toxiny se mohou ve větší míře ukládat ve Vašem těle, což zvyšuje riziko různých onemocnění, dále si zvýšíte riziko tlusté postavy a celulitidy. A co je neméně podstatné, urychlíte stárnutí svého těla. Voda je základem života – ale rozhodnutí je jen na Vás.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu