Rychlé hubnutí nebo hubnutí s dlouhodobým efektem

Rychlé hubnutí s jojo efektem – více než 5 kilo měsíčně nebo rychlé hubnutí s dlouhodobým efektem – cca 3 kila měsíčně. Vyberte si!

Právě v tomto období se mnoho lidí zamýšlí nad svojí váhou v souvislosti s hubnutím. Je po svátcích, váha možná ještě trochu stoupla a blíží se léto, čas kdy více než jindy odhalujete své tělo. Již nadbytečná kila tak snadno neskryjeme pod hrubé kabáty či svetry. V plavkách, letních šatech nebo tričkách se na plno ukážou naše stravovací návyky. Zbytečně se budete vymlouvat na genetiku, když vám z kalhot bude vyčuhovat nadbytek tuku a takto bude navíc vaše sebevědomí na bodě mrazu. Uvědomujete si to? Asi ano a proto se začnete zajímat o rychlé hubnutí.

Často se při zamyšlení nad blížícím létem dáme promluvit na různé zaručené diety, které slibují rychlé hubnutí a pouštíme se do hubnutí. Bohužel často končí tato snaha neúspěchem. I když dočasně zhubnete, vaše původní váha se rychle vrátí a často i s bonusem navíc. A proto rychlé hubnutí – více než 5 kilo měsíčně – nemá smysl

Navíc omezováním jídla a hladověním si zpomalujete metabolismus, tedy po každé dietě je Vás metabolismus pomalejší. Pak se nedivte, že výsledkem takového rychlého hubnutí je v konečném důsledku přírůstek váhy, protože začnete přibírat téměř se všeho, co vložíte do úst.

Diety bývají většinou časově omezené. Pokud chcete ale zhubnout zdravě a natrvalo zapomeňte na to, že 2 týdny si budete odříkávat a pak sníte, vše co uvidíte. Takto zbytečně zatěžujete svůj organismus a negativně ovlivňujete i svůj zdravotní stav.

Pokud hledáte rychlé hubnutí bez jojo efektu, tak se smiřte s tím, že zhubnete do 3 kil za měsíc. Rychlé hubnutí bez jojo efektu znamená, že potřebujete upravit svůj stravovací režim. Musíte se naučit jak se správně stravovat, co a kdy jíst, abyste podpořili správnou činnost vašeho organismu, tak abyste nepociťovali různé choutky a také abyste podpořili efektivní spalování tuků. Jde o vytvoření správných návyků, při osvojení kterých již nebudete v budoucnu řešit kila navíc. Díky těmto trvalým změnám dosáhnete trvale shozená kila, hubnutí už pro vás nebude jen snem, ale stane se realitou. Stačí zapomenout na nesmyslné diety, a pustit se do zdravého hubnutí, které Vám přinese trvalé výsledky.

Jediné účinné rychlé hubnutí bez jojo efektu je založeno na třech bodech – zdravá úprava stravy, pohyb a sebamotivace. Rychlé hubnutí založené na drastické dietě nemá žádný smysl.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu