Jak mi pomůže detoxikace zhubnout?

Hubnutí bez detoxikace nikdy nepůjde hladce. Pokud jste tlustý, tak máte v těle mnoho tuku a tím i odpadních látek. Takže detoxikací hubnutí jen pomůžete a urychlíte. Neříkám, že musíte absolvovat nějakou drastickou detoxikaci organismu, ale vyzkoušejte přirozenou detoxikaci.

Detoxikace je čištění těla od odpadních látek. Tělo ji vykonává automaticky. Vylučuje odpad kůží, dechem, střevy ,…… Pokud ale tělo zatížíte nadměrně odpadními látkami, tak tělo všechny toxiny nedokáže zpracovat a následně se tyto odpady ukládají v těle. Například ve střevech, kvůli čemu tělo nedokáže využít všechny živiny, které příjme. Pokud potřebujete zhubnout, začněte přirozenou detoxikací těla. Po zahájení detoxikace můžete snadno zhubnout dvě, tři kila. To ale ještě neznamená, že jste jich zhubli z tuků. Převážně to budou odpadní látky. Na začátek alespoň něco. A ještě bonus navíc. Pomůžete tím svému tělu – budete se lépe cítit!

Co je to přirozená detoxikace?

Pod přirozenou detoxikací rozumím:

  • Zlepšení pitného režimu, díky čemuž se zlepší činnost ledvin a tělo dokáže vyloučit z těla více toxinů. Vypijte alespoň dva litry čisté vody za den
  • Přidání více vlákniny do jídelníčku, což zajistí přirozené pročištění střev a následně se zlepší vstřebatelnost živin, což pomůže Vašemu tělu. Snězte denně až do 30 gramů vlákniny. (Například 1 kousek ovoce nebo zeleniny obsahuje cca 3-5 gramů vlákniny)
  • Více pohybu, čímž se zlepší funkce lymfatického systému, který zajišťuje přirozené čištění organismu od odpadních látek

Samotná detoxikace Vám nepomůže odstranit nadváhu – zhubnout, ale pomůže Vám nastartovat úspěšné a hlavně zdravé hubnutí. Začněte již nyní. Například si dejte sklenici vody.