4 tipy na urychlení Vašeho metabolismu

tipy na urychlenie metabolizmu

Pokud právě teď hubnete a chcete si tento proces urychlit, tak můžete vyzkoušet tyto 4 tipy na urychlení Vašeho metabolismu… Jednoduché, levné a snadno dostupné jsou právě tyto tipy a lze je máte i doma… Jablečný ocet, chilli, zázvor nebo citronová voda, vyberte si…

4 tipy na urychlení metabolismu

1. Chilli – chilli je výbornou pomůckou při hubnutí, protože obsahuje látky, které rychleji rozpalují tuky v celém těle. Chilli si můžete přidávat do libovolného jídla, saláty, maso, rýžové, těstovinové nebo bramborové jídla. Chilli nejen že podporuje metabolismus ale funguje i jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním, snižuje hladinu cukru v krvi, eliminuje migrénu a pročišťuje i močové a dýchací cesty. Chilli si během hubnutí můžete přidávat špetku na hlavní jídlo (oběd, večeře) 1 – 2 krát za den.

2. Citronová voda – o citrónové vodě se toho píše hodně a jako doplněk pitného režimu a podporu hubnutí má pozitivní vliv. Citronová voda urychluje z určité části Vaše hubnutí, protože vitamin C a ostatní látky podporují trávení, vylučování nadbytečné vody a prečisťujú tělo od škodlivin. Citronovou vodu pijte 1 – 2 krát za den, ale nezapomínejte však i na čistou vodu, bez které citronová voda nebude mít žádný účinek.

3. Jablečný ocet – jablečný ocet je dobrou pomůckou při hubnutí, kyseliny jsou účinným spalovačem tuku. Navíc jablečný ocet zlepšuje i detoxikaci těla, odvodnění, normalizuje hladinu cukru v krvi, je prevencí proti kardiovaskulárním onemocněním. Připravte si jej následovně: 1 PL jablečného octa smíchejte s půl litrem vody. Během hubnutí jej můžete konzumovat 2 krát denně po 2,5 deci, 15 – 20 minut před jídlem (snídaně a večeře).

4. Zázvor – největší výhodou zázvoru je, že obsahuje látku gingerol, která podporuje metabolismus a pálení tuku. Zázvor je výborný, protože si z něj můžete připravit čaj, limonádu, pivo nebo si jej přidávat do různých jídel. Zázvor během hubnutí můžete konzumovat 1 krát za den v různých formách.

Hubnutí se dá urychlit těmito snadno dostupnými a přírodními pomůckami, ale nezapomínejte, že jsou to stále jen pomůcky…