Řeknete si: “Potřebuji zhubnout!”

Jste obézní? Určitě víte, že potřebujete zhubnout. Hubnutí není nejsnadnější a proto je důležité, jestli vůbec s hubnutím začnete. Protože když nezačnete – tak na 100% nezhubnete. Ale je to jen na Vás. Vždyť je to přece Váš život!

Potřebuji zhubnout?
Než si odpovíte na tuto otázku, zamyslete se, proč máte nadváhu a proč tedy potřebujete hubnout?
To, že právě čtete tyto řádky, znamená, že si už uvědomujete nutnost zhubnout a zbavit se tak přebytečných kilogramů. Mnozí lidé totiž nejsou přesvědčený, že nadváha je problém, který je třeba nutně řešit. Možná jste i vy někdy patřili mezi ně. Spoléhají se na to, že nějak se to časem vyřeší. Je to však jen alibismus, a pokud něco nezměníte vy sami, tak vás nadváha může i zabít. Vím, že se to nečte snadno, ale dnes je již obezita epidemií a je ji nutno řešit. Není to jen o tom, že nejsme spokojeni když se na sebe podíváme do zrcadla, není to jen o tom, že je nám těsněji oblečení, ale je to především o našem zdraví. Pokud máte nadváhu tak nemůžete být zdravý. Dnes je už i dokázáno, že lidé s nadváhou umírají podstatně mladší, každou část vašeho těla nadměrně zatěžujete i tehdy, když máte jen mírnou nadváhu.

Každý z nás chce žít co nejdéle, chce aby si užíval život v zdravý, plný energie, aby stáří nebylo o trápení a závislosti na lécích. To se ale nestane automaticky jen proto, že to chcete. Je důležité proto i něco udělat.
Pokud máte nadváhu, hubnutí by proto pro vás mělo být nutností. Pokud jste již po neúspěšných pokusech rezignovali, dejte si poradit od někoho, kdo má s hubnutím reálné zkušenosti a dokáže vám s tím pomoci. Protože stále velká většina lidí řeší svůj problém s nadváhou dietami a hladověním, čímž se dostává do začarovaného kruhu. Úbytek váhy se střídá s jojo efektem, výsledkem čehož jsou další kila navíc, případně další zdravotní problémy.

Proč tedy máte nadváhu? Ze 70% jste si ji způsobili nesprávným stravováním. Čili pokud chcete zhubnout, potřebujete řešit své stravovací návyky. Musíte udělat trvalé změny a to vám zajistí, že váš boj s nadváhou bude minulostí. Základem je ale vaše rozhodnutí, čili zhubnu protože chci zhubnout, ne proto že potřebuji.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu

Přečtěte si:

Jak zhubnout?
Hubnutí je jednoduché a složité zároveň. Stačí mít cíl, přesný a správný plán a ty správné informace.

Program na účinné hubnutí