Máte i vy hubnutí jako novoroční předsevzetí?

Novoroční předsevzetí – máte mezi nimi hubnutí. Chcete být při hubnutí úspěšný? Uspěje pouze asi 20% lidí. Přidejte se k nim! Uvědomte si pár věcí, přidejte pár účinných postupů na hubnutí a pěkná postava může být Vaším splněným snem. Chcete? Tak pojďme nato.

Novoroční předsevzetí si dáváme, když jsme s sebou nebyli loni zcela spokojený. Co se zhubnutí týče, buď jste se o hubnutí ani nepokusili, nebo jste to nezvládli, případně po úspěšném hubnutí přišel jojo efekt. Kde je chyba a jak se jí v roce 2011 vyhnout?

Hlavní příčina neúspěchu při hubnutí je postupná ztráta motivace, respektive podlehnutí různým pokušením. Druhá nejčastější chyba je nesprávný výběr postupu na hubnutí. A to je všechno. Pokud dokážeme odstranit tyto příčiny selhání při hubnutí, tak se Vám určitě podaří zhubnout a co je nejpodstatnější i váhu si udržet.

  • 1. Znáte to, po novoročním předsevzetí vydržíte pár dní, týdnů možná měsíců, ale pak to většina z Vás i tak vzdá. Je to jen kvůli tomu, že na začátku roku je pro člověka přirozené až automatické vyburcovat se k nějakým změnám (např. hubnutí). Čili na začátku roku máme ve zvyku mít určitou motivaci. Jak ji udržet? Vy se znáte nejlépe, co na Vás platí, tak to vyzkoušejte. Zkuste například motivaci ve formě dárku, sázky, dobré motivační knihy a pod. Jak jste se v minulosti motivovaly, pokud jste něco velmi chtěli? U hodně lidí pomáhá ku motivaci při hubnutí například odpovědnost vůči třetí osobě. Pokud Vás někdo kontroluje, máte větší chuť neselhat, protože pro člověka je přirozené, aby v očích třetí osoby nevypadal jako člověk, který neumí dodržet dohodnuté věci. Při hubnutí to platí trojnásobně.
  • 2. Pokud chcete, aby Vás pokušení nepřipravili o úspěšné hubnutí, tak se jim prostě vyhněte. Zní to tak jednoduše, ale ono je to jednoduché. Nekupujte dobroty do zásoby, pár týdnů vynechejte oslavy a uvidíte, že hubnutí bude účinné.
  • 3. Správný postup hubnutí je alfa a omega úspěchu při hubnutí. Pokud jste si nejistý jakým způsobem zhubnout, resp. který je účinný a zdraví prospěšný, tak studujte nebo se poraďte s odborníkem. Až 70% úspěchu je ve stravě a v životním stylu.

Pokud se na hubnutí dobře připravíte, tak máte velkou šanci, že úspěšně zhubnete.Držíme Vám palce.

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu