Jako při hubnutí nezestárnout?

Pokud jste se právě teď rozhodli, že je ten správný čas něco se svou váhou udělat, zaměřte se na takové hubnutí, při kterém nebudete stárnout, ale naopak se budete cítit stále mladší a plný energie. Neplatí pravidlo, že pokud hubnu tak automaticky omládnu. Bohužel výsledek držení různých nesmyslných diet je opačný, stárneme při nich rychleji.

Čemu se při hubnutí určitě vyhněte, pokud nechcete předčasně zestárnout:

  • Konzumace málo výživné, jednostranné stravy. Právě hubnutí je obdobím, kdy vaše tělo potřebuje dostatek vitamínů, minerálů, stropní prvků, vlákniny. Pokud chcete úspěšně zhubnout a přitom nezestárnout, denně konzumujte minimálně 5 kousků ovoce a zeleniny. Kromě toho, že podpoříte úspěšnost vašeho hubnutí, podpoříte také váš imunitní systém, regeneraci organismu a v neposlední řadě podporujete rychlost vašeho metabolismu. Dobrou alternativou jsou kvalitní výživové doplňky, které se postupně stávají součástí dnešního uspěchaného života.


Pokud konzumujete málo výživnou stravu svůj život si můžete takto zkrátit až o 8 let.

  • Nedostatek pohybu. Zda chceme nebo ne pohyb se postupně z každodenních situací vytrácí. Bez moderních výdobytků dnešní doby si život už ani neumíme představit. Je katastrofou když se nám najednou porouchá auto, výtah v paneláku, nebo pohyblivé schody v nákupním centru. Pokud však chceme úspěšné zhubnout a cítit se dobře, musíme se začít hýbat. Postačí rychlá procházka, občas použít schody namísto výtahu ….. .

Pokud se málo hýbete, svůj život si můžete takto zkrátit až o 5 let

  • Kouření, nadměrná konzumace alkoholu. Při hubnutí se doporučuje zcela vyhnout konzumaci alkoholu, protože má vysokou kalorickou hodnotu.

Navíc si těmito zlozvyky zkracujete život až o 15 let

  • Nadměrný stres. Zkuste přehodnotit vnímání stresových situací a možná budete překvapeni, že ne všechno je tak špatné jak to na první pohled vypadalo. Při hubnutí se vyhněte každodennímu vážení, je zbytečný stres, který nemá žádný smysl, protože není možné, aby jste každý jeden den zhubli. Úplně postačuje vážení jeden krát týdně.

Nadměrným stresem si můžete zkrátit svůj život až o 7 let

Váš tým hubnuti.peknetelo.eu