Nebojte se být pěkný!

Napadlo Vás někdy při sledování filmu “kdybych já tak vypadala?” Nebo “kdybych měla takovou postavu?”. Určitě ano. A co Vám brání? Nebudete mít jejich tvář, ani osobnost (to byste ani nechtěli), ale mít pěknou postavu můžete. Jednoduše stačí zhubnout, trochu zasportovat a po pár měsících se nepoznáte. Budete úplně jiný člověk. Začnete se sám sobě více líbit, zvýší se Vám chuť do další práce na sobě, prostě se začnete mít raději. Okolí si to začne postupně všímat a Vám ze dne na den pomalu začne stoupat sebevědomí a na tu herečku nebo herce si už ani nevzpomenete a budete šťastný, takový jak jste.

Zní to jako z toho filmu, jako z pohádky, ale toto může být brzy realita. Stačí se naštvat, promluvit si do duše a začít hubnout. O 3 měsíce nebudete věřit kdo jste. Přestaňte se litovat a zamakajte. Vynaložené úsilí se vám vrátí mnohonásobně. Nezapomínejte, že i velké změny začínají v maličkostech. Držíme Vám palce 🙂

One Response to Nebojte se být pěkný!

  1. Werunka napsal:

    Ano, je to přesně tak! Naštvat se. rozhodnout se, makat a hlavně vytrvat!!! Ty 3 měsíce také platí. Vysadila jsem ze dne na den absolutně cukr a začala pořádně pít vodu nebo zelený, ev. bílý čaj (2,5-3l, v létě i víc). Jím, když má hlad, asi každé 2- 3 hod. dětskou porci. jen abych neměla hlad, žádné přejídání. Pak se mi i líp přemýšlí a pracuje : ). Občas si ale také v malém dopřeji něco sladkého.Reakce okolí jsou úžasné, stojí to za to!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *