3 recepty na super těstovinové saláty jsou tu!

testovinovy salat

Tyto 3 recepty na chutné těstovinové saláty jsou rychlé a nenáročné, zvládne je každý. Každý z těchto tří receptů je lehký, výživný a zároveň chutným jídlem, vhodným na oběd nebo na večeři. Tyto recepty si umíte upravit podle své chuti…

Recept na těstovinový salát se šunkou

Tento lehký salát se hodí na oběd nebo na večeři (v menším množství). Dochutit si jej můžete podle své chuti.

testovinovy salat v misce se sunkou

Potřebujete: uvařené těstoviny (Penne nebo jiný druh), kuřecí šunky 200 g v kuse (ne plátky), cherry rajčata, olivový olej, jarní cibulku, červenou, žlutou papriku, čerstvou petrželku, pepř, mořskou sůl, trochu červené sladké papriky .

Uvařené těstoviny si dejte do misky. Šunku nakrájejte na malé kostičky a přidejte ke těstovinám. Omyté cherry rajčata překrojte na polovinu. Omyté papriky zbavte dužiny a nakrájejte na malé kostičky, přidejte ke těstovinám. Jarní cibulku také omyjte a celou pokrájejte na tenčí kroužky. Přidejte trochu mořské soli, červené sladké papriky, pepř, trochu olivového oleje a dobře salát promíchejte. Na vrch salátu dejte čerstvou petrželku.

Recept na těstovinový salát s tuňákem

Tuňákový těstovinový salát je klasika, která nikdy nezklame. Tento salát se hodí jako dobrý oběd během hubnutí. Tuňákový salát je rychlé, chutné a výživné jídlo.

testoviny se zeleninou a tunakem

Potřebujete: uvařené těstoviny, konzerva tuňáka ve vlastní šťávě, černé olivy, cherry rajčata, čerstvá bazalka, pepř, mořská sůl.

Uvařené těstoviny si dejte do mísy a ke nim přidejte slinutého tuňáka. Černé olivy a cherry rajčata překrojte na polovinu, přidejte do salátu. Pak přisypte trochu soli, pepře a salát dobře promíchejte. Vrch posypte čerstvou bazalkou.

Recept na těstovinový salát s balkánským sýrem

Tento těstovinový salát má nejrychlejší přípravu z těchto receptů. Pokud nemáte mnoho času, ale zároveň chcete výživné a lehké jídlo, tak si připravte tento salát. Hodí se na oběd nebo na večeři.

testovinovy salat s balkanskym syrem, cherry rajcaty, bazalkou

Potřebujete: uvařené těstoviny (mašličky), cherry rajčata, balkánský sýr, bazalka, pepř, mořská sůl a olivový olej.

Uvařené těstoviny dejte do mísy. Cherry rajčata překrojte na polovinu a dejte ke salátu. Přidejte pepř, mořskou sůl, trochu olivového oleje a salát dobře promíchejte. Na vrch nastrouhejte balkánský sýr, přidejte nakrájenou bazalku a můžete jíst.

Klikněte sem a najdete zde 4 recepty na lahodné kaše s ovocem, ořechy a kokosem… Kaše může být chutným, zdravým a lehkým jídlem.